Małgorzata Rozenek upokorzona na premierze swojego cateringu. To musiało boleć, współczujemy

Małgorzata Rozenek upokorzona na premierze swojego cateringu. To musiało boleć, współczujemy

Małgorzata Rozenek angażuje się w bardzo wiele projektów związanych z różnymi dziedzinami życia. Ostatnio premierę miał jej autorski dietetyczny catering MRM Food. Gwiazda zaprosiła na to wydarzenia bardzo wiele osób z branży rozrywkowej. Niestety wydarzenie okazało się dla niej rozczarowujące, a sama gwiazda mogła poczuć się upokorzona.

Małgorzata Rozenek jest kobietą sukcesu, która w swoim życiu brała udział w różnych projektach i stara się rozwijać swoją karierę na wielu polach. Najbardziej znana jest z programu TVN "Perfekcyjna pani domu" jak i z pojawienia się z "Azji Express". Ostatnio gwiazda zdecydowała się wypuścić własny dietetyczny catering. Na imprezę promującą zaproszono całą masę osobistości z branży rozrywkowej. Niestety wydarzenie nie spełniło oczekiwań Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek i MRM Food

Małgorzata Rozenek postanowiła postawić na firmę przygotowującą dietetyczny catering. Jej jedzenie ma się wyróżniać smakiem, biodegradowalnymi pudełkami z trzciny cukrowej i estetycznym podaniem. MRM Food miało swoją premierę w środę wieczorem. Niestety, było to rozczarowujące wydarzenie dla gwiazdy TVN-u.

Lista gości zaproszonych na ten event była bardzo szeroka. W końcu Małgorzata Rozenek jest osobą znaną w branży, która przyjaźni się ze wieloma polskimi celebrytami. Do grona jej przyjaciółek można zaliczyć chociażby Julię Wieniawę, Hannę Lis czy Maję Sablewską. Niestety gwiazdy nie pojawiły się tłumnie na ważnym dla Małgorzaty Rozenek wydarzeniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek upokorzona

Ciężko wytłumaczyć sytuację, w której wiadomo, że Rozenek ma ogromne kontakty w show-biznesie i przyjaźni się z bardzo wieloma sławnymi osobami, a na premierę jej nowej marki nie przychodzi prawie nikt. Musiało to być bardzo rozczarowujące i upokarzające wydarzenie dla gwiazdy. Podczas imprezy specjalnie została stworzona ścianka dla fotoreporterów, przy której pozować mieli celebryci. Jedynymi osobami, które dały się tam sfotografować były współpracownice Małgorzaty Rozenek. 

Zaproszenia nie odrzuciła jedynie Patrycja Wieja, znana jako Lady Patrycja, uczestniczka programu emitowanego przez TVN "Projekt Lady", w którym to Rozenek jest prowadzącą i mentorką dla niegrzecznych dziewczyn. Nie wiadomo jak premierowa klapa wpłynie na sprzedaż i ewentualny sukces marki. Małgorzata Rozenek na pewno może być zawiedziona brakiem zainteresowania i obecności swoich sławnych koleżanek. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu