Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje Źródło: Screen/youtube

Małgorzata Rozenek znalazła się na ostatnim nagraniu Radosława Majdana z łóżka. W pewnym momencie emerytowany piłkarz zaczął przeraźliwie krzyczeć, a w kadrze pojawiło się nawet jedno z ich dzieci. Czegoś takiego fani pary dawno nie widzieli.

Małgorzata Rozenek przechodzi ostatnio bardzo dobry czas w życiu. Wygląda na to, że jej małżeństwo z  Radosławem Majdanem ma się doskonale - szczęśliwa para wstawia ostatnio wiele zdjęć i nagrań ze wspólnych wakacji. Mimo to na Instagramowym story Radosława Majdana pojawiło się nagranie z łóżka, w którym były bramkarz krzyczy z przerażenia.

Małgorzata Rozenek w łóżku z Radosławem Majdanem. Jej mąż przerażony zaczął krzyczeć

Na nagraniu można zobaczyć, jak Radosław Majdan nagrywa swoją pobudkę w łóżku w trakcie wypoczynku na Mazurach. Przyjemna pobudka szybko zamieniła się w koszmar celebryty, który na widok swojej żony nad ranem zaczął przeraźliwie krzyczeć.

- Czy to wam się zdarza czasami, że budzisz się rano i nagle patrzysz... - w tym momencie Radosław Majdan urywa, odwraca się w stronę żony i zaczyna przeraźliwie krzyczeć.

Po chwili kamera przechodzi na twarz wyraźnie zmęczonej Małgorzaty Rozenek, która akurat w tym momencie ma na sobie maseczkę. Po chwili kamera wraca do Majdana - do niego podbiega jedno z dzieci celebryty, a on sam stwierdza, że "nie wie, czy to było śmieszne". Całość była oczywiście żartem i swoistym puszczeniem oczka do wszystkich fanów.

Internauci komentują zachowanie pary celebrytów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć nagranie pojawiło się na story (na którym nie można komentować), to zdjęcia obiegły już wiele portali poświęconych celebrytom. Tam też internauci wyrazili swoje zdanie na temat nagrania i żartu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek. Wiele osób zgodziło się z bramkarzem, który na koniec nie był pewny, czy żart był śmieszny.

- Ta Małgonia ledwo wstała, rzęsy już zrobiła... A potem maseczka - napisał internauta.

- Majdan: Małgośka to Ty? W gazecie lepiej wyglądałaś. Idę spać dalej - skomentował użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Źródło: Instagram/r_majdan

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić
  4. Jego żona zmarła nagle na wakacjach za granicą. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, lekarzy ścięło z nóg
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News