Małgorzata Rozenek awantura dziecko
Instagram m_rozenek
Joanna Szwalikowska - 10 Listopada 2020

Awantura z Małgorzatą Rozenek w roli głównej. Chodzi o Henia, odpowiedź gwiazdy zapamiętają wszyscy

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się tam ujęciami ze swojego życia prywatnego. W komentarzaj pod jednym z jej ostatnich zdjęć wybuchła prawdziwa burza. Chodzi o Henia.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że na salonach oraz w mediach społecznościowych prezentuje się nienagannie. Niektórzy zarzucają jej nawet, że wizja macierzyństwa, jaką przedstawia jest zbyt cukierkowa i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek i burza o jej dziecko

Małgorzata Rozenek jest gwiazdą, która wywołuje skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nie cierpią. Trzeba jednak przyznać, że jest ona kobietą niezwykle przedsiębiorczą i charyzmatyczną. Z powodzeniem angażuje się w kolejne projekty, które pozwalają jej pokazać się w nieco innym wydaniu niż tylko "Perfekcyjnej Pani Domu".

Żona Radosława Majdana marzyła o dziecku. Od momentu, kiedy ukochany Henio przyszedł na świat, dosłownie zawładnął jej kontem na Instagramie. Regularnie widzimy tam ujęcia, na których prezentuje się maluch wraz z mamą.

Gwiazda chętnie dzieli się w sieci urokami macierzyństwa, jednak tym razem nieco podpadła części internautek. Opublikowane przez nią zdjęcie wywołało ogrom reakcji, a w komentarzach rozpętała się istna burza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Dziś wielki dzień,pierwsza marchewka Henryka już, zapomniałam jak brudzi - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem, na którym znalazła się ze swoją ukochaną pociechą, która po raz pierwszy próbowała nowej potrawy w swojej diecie.

Internautki nie podzieliły jednak entuzjazmu celebrytki. Ich zdaniem, jest o wiele za wcześnie na rozszerzanie diety malucha. Fanki dopytywały w komentarzach, dlaczego tak wcześnie zdecydowała się na taki krok oraz podważały jej wiedzę na temat wychowania.

- Za szybko. Za szybko. Za SZYBKO tak wcześnie to nie ma sensu, za małe dziecko i nawet nie umie usiąść. Papka do tego bo przecież „nie pogryzie” aż żal patrzeć na te komentarze tych co po 4miesiacu dają już am am mleko do roku to podstawa więc zdąży jeszcze się najeść marchewkami…. (pisownia oryginaln) - napisała jedna z fanek w komentarzu.

Po całej lawinie pouczających komentarzy, Małgorzata Rozenek zdecydowała się na edycję postu. Przekazała tam wiadomość skierowaną do wszystkich osób, które martwią się o dietę jej dziecka. Wszyscy na długo zapamiętają te słowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Dokładnie o północy w życie wszedł nowy zakaz. Porażająca wiadomość dla Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

- Dla wszystkich zatroskanych wcześniejszym niż 6 mśc rozszerzaniem diety: Henryk jest pod kontrolną lekarza to moje trzecie dziecko pozostała dwójka żyje wspaniałego dnia - napisała celebrytka po edycji postu. Jej odpowiedź z pewnością dała nieco do myślenia wszystkim kobietom, które chciały pokazać, iż wiedzą lepiej, jak powinna ona zadbać o swoje dziecko. Wiele fanek zdecydowało się ją poprzeć.

- Dziękuje Małgosiu za ten post! Ja się poddałam . Jak wstawiłam post ze zaczynam rozszerzać nie sądziłem ze tyle hejtu na mnie spadnie. Matka matce największym wrogiem. To przykre. Ściskam was mocno - napisała internautka.

Małgorzata Rozenek Henio awantura

Źródło: Intagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  2. Nie żyje wybitny polski trener. Miał za sobą również karierę polityczną
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  7. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Kozaczek, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News