Na jaw wyszły porażające informacje o nienarodzonym dziecku Małgorzaty Rozenek. Fani nie mogą uwierzyć

Na jaw wyszły porażające informacje o nienarodzonym dziecku Małgorzaty Rozenek. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: instagram.com m_rozenek

Ciężarna Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich. Ujawniła porażające informacje o swoim nienarodzonym dziecku. Fani nie mogą uwierzyć.

Małgorzata Rozenek już za trzy miesiące powita na świecie swojego kolejnego potomka. Celebrytka jest mamą dwóch chłopców, będących owocem poprzedniego związku, jednak marzyła, by cieszyć się wczesnym rodzicielstwem raz jeszcze, tym razem z obecnym mężem, który po raz pierwszy zostanie ojcem. Po ciężkich chwilach związanych z trudnościami zajścia w ciążę Rozenek nie ma zamiaru skrywać ciążowych krągłości, płci maleństwa, czy choćby samych przygotowań do narodzin. Tym razem ujawniła jednak coś, czego fani zupełnie się nie spodziewali. 

Nieprawdopodobne informacje. Małgorzata Rozenek o swoim nienarodzonym dziecku 

Nie w sposób nie zauważyć, że gwiazda TVN-u z każdym kolejnym dniem ciąży promienieje coraz bardziej. Im bliżej porodu tym bardziej wzrasta podekscytowanie Małgosi i przejęcie Radosława Majdana, który, jak swego czasu zdradziła celebrytka, skrupulatnie przygotowuje się do nowej roli. Rozenek co prawda wielokrotnie podtrzymywała, że "Radzio" doskonale radzi sobie jako ojczym chłopców, jednak tym razem przyjdzie mu po raz pierwszy zajmować się maleństwem od dnia narodzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gospodyni "Projektu Lady" nie ukrywała, że niebawem na świat przyjdzie jej trzeci syn, a na imię najprawdopodobniej otrzyma Eugeniusz. To jeszcze nie koniec. Okazuje się, że choć do narodzin dziecka zostało jeszcze kilka miesięcy, a do chrztu zapewne drugie tyle, Majdanowie już wybrali rodziców chrzestnych. W czasie jednego z wywiadów Rozenek przyznała, że wybór najprawdopodobniej będzie dokładnie taki sam, jak w przypadku poprzednich pociech. 

- Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem również wybór może paść na moich rodziców - zdradziła. 

Zaskakujące plany 

Małgorzata Rozenek bardzo cieszy się, że po raz trzeci zostanie mamą tym bardziej, że starania były długie i wyczerpujące. Jednocześnie celebrytka wie, że zostanie trzeci raz mamą wiążę się z większym wyzwaniem - w końcu ma już dwóch synów, wciąż wymagających jej uwagi oraz męża, który tatą zostanie po raz pierwszy. Rozenek zdradziła, że po porodzie zamierzają wyjazd, by móc w spokoju nacieszyć się "nowym składem".

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po Pytaniu na śniadanie. Widzowie nie dowierzali na co patrzą, popularne show ma problem

2. ”Królowe życia”: Rafał i Gabriel nie są już razem. Jeden z nich został przyłapany z innym

- Po porodzie zamierzamy wyjechać cała rodziną na prawie dwa miesiące za granicę, żeby odnaleźć się w nowym składzie - przyznała Małgorzata Rozenek, która już w czerwcu rozpocznie swój urlop macierzyński, trwający prawdopodobnie minimum 4 miesiące. Gwiazda nie wyobraża sobie, by po porodzie zostać w Warszawie, gdzie paparazzi śledzą każdy jej krok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piercing wymaga specjalnego dbania o zdrowie. Niesie za sobą bowiem pewne ryzyko
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Mąż opublikował w sieci zdjęcie swojej żony w bikini. Napisał pod nim kilka zdań, od których można spaść z krzesła
  4. Zabrał kota na smyczy na spacer. Reakcja zwierzaka rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu
  5. Panna młoda zaczęła przeglądać z mamą koperty od gości. Zawartość jednej z nich zwaliła je z nóg, okrutne poniżenie
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News