Były mąż Małgorzaty Rozenek przerwał milczenie. Chodzi o ich synów, wiele matek będzie mieć łzy w oczach

Były mąż Małgorzaty Rozenek przerwał milczenie. Chodzi o ich synów, wiele matek będzie mieć łzy w oczach Źródło: youtube.com/przeAmbitniPL

Małgorzata Rozenek urodziła niedawno kolejnego syna, Henryka. To owoc jej małżeństwa z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem. Gwiazda ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego związku. Niedawno Jacek Rozenek, ojciec starszych chłopców, ujawnił prawdę o ich synach.

Małgorzata Rozenek ma troje dzieci, a na początku czerwca urodziła kolejnego syna, Henryka, którego ojcem jest drugi mąż celebrytki, Radosław Majdan. Z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem pochodzą jego starsi bracia, Tadeusz i Stanisław. Niedawno ich ojciec wyjawił całą prawdę.

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Jacek Rozenek rozwiedli się w 2013 roku, ale wspólnie wychowują dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Choć ich początkowe relacje po rozstaniu nie należały do najlepszych, z czasem zdecydowanie się poprawiły. 

Jacek Rozenek wyznał prawdę o relacji ze swoją byłą żoną. Aktor ma problemy zdrowotne, a z powodu pandemii koronawirusa stracił również wiele okazji zawodowych. Była żona postanowiła wyciągnąć do niego pomocną dłoń i zgodziła się, by nie płacił alimentów na dzieci. 

- Do tej pory jego najważniejszym źródłem dochodu były szkolenia z autoprezentacji dla firm. Obecnie zleceń ma niewiele. Czasem zdarza mu się prowadzić kursy zdalnie. Ale te nie są tak zyskowne - przekazali dziennikarze "Na Żywo". 

Małgorzata Rozenek zgodziła się, by były mąż nie płacił alimentów na synów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno aktor został nawet zaproszony przez byłą żonę i jej obecnego męża, by poznał przyrodniego brata swoich synów, który przyszedł na świat na początku czerwca br. Aktor obiecał jednak małżeństwu, że nie będzie opowiadał o tym w mediach.

- Nie chcę o tym mówić. Jestem wdzięczny Małgosi za wszystko. Widzę, że ona jest zadowolona, a wszystko układa się cudownie - wyznał Jacek Rozenek w "Fakcie".

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

2. Szklanka wody z miętą pita każdego dnia może zdziałać cuda. Lista korzyści robi wrażenie

Jacek Rozenek planuje zrewanżować się byłej partnerce i chce odciążyć ją w opiece nad starszymi dziećmi. Aktor wyznał, że planuje zabrać Stanisława i Tadeusza na wakacje. Dzięki temu świeżo upieczona mama będzie mogła złapać chwilę oddechu i w spokoju zająć się swoim maleństwem.

- Ale jeszcze nie wiem gdzie. Nie mam skonkretyzowanych planów - przekazał Rozenek. 

Relacje byłych małżonków z pewnością są wzruszające dla wielu matek w podobnej sytuacji. Troska Jacka Rozenka o komfort Małgorzaty jest godny podziwu. Niestety, rzadko można spotkać podobną postawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  2. Media przekazują wstrząsające wiadomości. Zmarł kultowy gwiazdor, idol tysięcy osób, fani w żałobie
  3. Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok
  4. Nagle do bezdomnego podchodzi pies. Niebywałe, co robi mężczyzna, nie wiedział, że jest nagrywany
  5. Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał na wizji. Zażartował z branży pogrzebowej, przesadził?
  6. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort przestrzega Polaków, chodzi o obostrzenia

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News