Syn Małgorzaty Rozenek jest jak książę George. Chodzi na te same, bardzo nietypowe zajęcia

Syn Małgorzaty Rozenek jest jak książę George. Chodzi na te same, bardzo nietypowe zajęcia Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek starannie dba o to, by jej synowie wyrośli na mądrych i zaradnych mężczyzn. Nie tylko pilnuje ich edukacji szkolnej, ale również zapewnia im wiele zajęć poza nią. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące.

Małgorzata Rozenek chętnie opowiada o wychowaniu synów. Celebrytka niejednokrotnie mówiła o swoim podejściu do słodyczy, których karygodnie zabrania chłopcom. Jak na "perfekcyjną panią domu" przystało, uczy ich również dbania o porządek wokół siebie i samodzielności w codziennych obowiązkach. To jednak nie wszystko. Działania Małgosi zdają się nie mieć końca, bowiem zapewniła swoim synom mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, a niektóre z nich brzmią jak rodem wyjęte z pałacu królewskiego.  

Małgorzata Rozenek przygotowana na nowy rok szkolny 

Gospodyni programu "Projekt Lady" i przede wszystkim żona Radosława Majdana, mimo natłoku pracy, poświęciła ostatnio wiele czasu, by odpowiednio przygotować 9-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza na nadchodzący rok szkolny. Celebrytka oczywiście zadbała nie tylko o odpowiednią wyprawkę szkolną czy osobistą kontrolę planu lekcji. Małgosia zapewniła swoim synom wiele zajęć, na które będą uczęszczać po za godzinami spędzonymi w placówce. O wszystkim opowiedziała na instagramowej relacji. 

- Jak poukładasz teraz na początku, tak będzie wyglądał cały twój rok. Czyli już mając plan lekcji, połączenie angielskiego z piłką, czy japońskiego i szycia – w przypadku mojego starszego syna – i cała ta masa różnych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. To jest totalna żonglerka - powiedziała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zajęcia jak u księcia George'a 

Wśród wielu pozalekcyjnych zajęć chłopców, jedne z nich wyróżniają się najbardziej. Chodzi bowiem o lekcje szycia, co jest niewątpliwie rzadko spotykanym zajęciem wśród chłopców w tym wieku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Niektórzy zauważyli, że syn Małgosi jest już niczym brytyjski książę George, bowiem księżna Kate i książę William w podobny sposób dbają o jego wykształcenie. Jak możemy się dowiedzieć, mały następca tronu regularnie uczęszcza na lekcje baletu, które ku zdziwieniu niektórych, bardzo mu się podobały. Nie trudno również wywnioskować, że o ile umiejętność szycia przyda się w codziennym życiu, o tyle balet - już niekoniecznie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: instagram 

Następny artykuł