Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do kogo Henio jest bardziej podobny?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do kogo Henio jest bardziej podobny? Źródło: m_rozenek/ Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pochwalili się w sieci swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Młodzi rodzice zastanawiają się, do kogo ich ukochany Henio jest bardziej podobny. Zdania internautów są podzielone, a wy jak sądzicie?

Małgorzata Rozenek, od kiedy Henio przyszedł na świat, stała się wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Radość z pierwszej pociechy ogarnęła także Radosława Majdana, który w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia ze swojego i żony dzieciństwa. Para zastanawia się, do kogo ich synek jest bardziej podobny. 

Małgorzata Rozenek doczekała się kolejnego dziecka 

Po ponad trzyletnich staraniach Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Para już w grudniu zeszłego roku podzieliła się ze wszystkimi radosną nowiną, nie mogąc doczekać się, aż ich ukochane dziecko pojawi się na świecie. W końcu 10 czerwca przywitali na świecie małego Henia. 

Małżeństwo nie mogło się bardziej cieszyć. Od kiedy jest z nimi synek, chętnie dzielą się jego zdjęciami w mediach społecznościowych. Niemalże każdego dnia można zobaczyć na ich profilach fotografie maleńkiego chłopca, którego nazywają "Henrykiem Walecznym". Ostatnio dumna mama i dumny tata starają się dowiedzieć, do kogo chłopiec jest bardziej podobny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zastanawiają się, do kogo Henio jest bardziej podobny 

- Henryk #dzidziuśmajdana, kiedy się denerwuje, to podobny jest do mnie. Ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama - napisał Radosław Majdan pod kolażem ze zdjęciami swojego syna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor
2. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego Polaka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doszukali się podobieństwa, patrząc na zdjęcia Henryka i na swoje z dzieciństwa. Dumny tata jest przekonany, że mały Henio jest podobny do niego, gdy się denerwuje, a do mamy, gdy jest radosny i uśmiechnięty. Internauci w pełni zgadzają się ze zdaniem rodziców. Jakie jest wasze zdanie na temat podobieństwa małego Henia do rodziców?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Reprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewał
  3. Nie żyje już 6 osób. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje i apeluje o ostrożność
  4. Porażające sceny w Tatrach, turyści są oburzeni. Podobnej sytuacji nie było od bardzo dawna
  5. Na zdjęciu jest kot, ale tylko 1 na 20 osób jest na tyle spostrzegawcza by go zauważyć. Reszta nie ma szans
  6. Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News