Małgorzata Rozenek jest w ciąży
Pixabay.com m_rozenek
Monika Majko - 5 Maja 2020

Teściowa Małgorzaty Rozenek w końcu przerwała milczenie. Zdradziła całą prawdę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują dnia, w którym powitają na świecie swoje dziecko. Ciąża gwiazdy ucieszyła również wielu fanów uwielbianego małżeństwa. Ciążowy brzuszek Perfekcyjnej Pani Domu staje się z dnia na dzień coraz bardziej wydatny. Dzień porodu zbliża się wielkimi krokami, dlatego teściowa gwiazdy zdecydowała się w końcu wyznać prawdę i przerwała długie milczenie.

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem z niecierpliwością odlicza dni do porodu. Ciążowy brzuszek gwiazdy rośnie z dnia na dzień, a fani już nie mogą się doczekać, kiedy wspólnie z rodzicami powitają na świecie dziecko uwielbianego małżeństwa. Tymczasem teściowa Perfekcyjnej Pani Domu zdecydowała się wyznać prawdę o błogosławionym stanie swojej synowej.

Informacje o śmierci dzieckaPolicja przekazała smutne informacje. Niestety, dziecko nie żyje, za wszystkim stoi 19-letni chłopak. Tragiczne wiadomości z południa PolskiCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek już wkrótce znów zostanie mamą. Poród zbliża się wielkimi krokami

Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan powitają na świecie nowego potomka. Słynne małżeństwo już nie może się doczekać porodu. Na rozwiązanie z niecierpliwością czekają również fani pary oraz ich najbliżsi. Niedawno mama Radosława Majdana, Halina, wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" prawdę o błogosławionym stanie swojej synowej. Kobieta bardzo boi się o ukochaną syna.

- Jesteśmy pełni niepokoju, ale jednocześnie nadziei, że wszystko pójdzie dobrze – wyznała pani Halina.

Małgorzata Rozenek już niedługo urodzi kolejnego syna. To pierwsze dziecko jej męża, Radosława

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lech WałęsaLech Wałęsa zwrócił się do wszystkich Polaków. Sprawa jest poważnaCzytaj dalej

Rodzina martwi się, że z powodu pandemii koronawirusa małżeństwo Majdanów musiało zmienić wcześniej ustalone plany. Mama byłego piłkarza zaznaczyła, że udział w porodzie był dla jej syna bardzo ważny, jednak jeśli będzie wymagało tego bezpieczeństwo dziecka oraz jego żony, gwiazdor niestety nie będzie przy rodzinie podczas rozwiązania.

- Było ustalone, że Radek będzie przy porodzie. Dziś już wiemy, że ze względu na pandemię nie ma takiej możliwości. Jest to dla niego bardzo przykre - przekazała teściowa Małgorzaty Rozenek.

Dzisiaj grzeje:

1. Szumowski powiedział, do kiedy trzeba będzie nosić maseczki. Polacy się wściekną

2. RMF ujawnia datę zniesienia kolejnego obostrzenia. Termin zaskakuje

To będzie pierwsze dziecko Radosława Majdana, ale jego mama jest przekonana, że gwiazdor wspaniale zajmie się nowonarodzonym synem. Do tej pory wspólnie z żoną wychowywał jej dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Pani Halina wyznała, że chłopcy uwielbiają swojego ojczyma, dlatego nie ma obaw, że świetnie poradzi on sobie z własnym potomkiem.

- Ma doskonałe podejście do dzieci: jest cierpliwy, nigdy nie podnosi głosu, ma świetny kontakt z synami Małgosi. Chłopcy uwielbiają, gdy robi im śniadania – powiedziała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy kwarantanna jest jeszcze potrzebna? Profesor Simon, specjalista od chorób zakaźnych tłumaczy
  2. Wybrano najlepszego polskiego skoczka. Ranking nie pozostawia wątpliwości, kibice nie są zgodni
  3. Polacy będą źli, pracownicy skarbówki szykują protest. Petenci nie będą mogli załatwić swoich spraw
  4. Ogromne zmiany dla seniorów, na emeryturę będzie można iść po 53. roku życia. Duda już podpisał
  5. Teściowa Małgorzaty Rozenek w końcu przerwała milczenie. Zdradziła całą prawdę
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News