Wdowa po Królikowskim nie została sama, wspiera ją wieloletni przyjaciel. Kiedyś aktor bardzo mu pomógł

Wdowa po Królikowskim nie została sama, wspiera ją wieloletni przyjaciel. Kiedyś aktor bardzo mu pomógł Źródło: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na początku roku pożegnała swoją wielką miłość. Śmierć Pawła Królikowskiego była dla wszystkich prawdziwym wstrząsem. Przy boku pogrążonej w żałobie rodziny Królikowskich jest wieloletni przyjaciel. W najtrudniejszych chwilach wdowa po Królikowskim mogła na niego liczyć.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez lata byli małżeństwem, które stawiało sobie za wzór wielu Polaków. Niestety po wielomiesięcznym pobycie w szpitalu uwielbiany polski aktor odszedł. Na pogrzebie pojawiły się tłumy przyjaciół Królikowskiego. Dziś także rodzina Królikowskich może liczyć na wsparcie przyjaciół. 

Pogrążona w żałobie Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie wieloletniego przyjaciela rodziny 

Ksiądz Marek Chrzanowski od lat przyjaźnił się z rodziną Królikowskich. Najbardziej związany był z aktorem, który w przeszłości zrobił dla niego piękną rzecz. Dziś, kiedy widzi, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska potrzebuje wsparcia, służy pomocą. Ksiądz w rozmowie z magazynem "Ludzie i Wiara" przekazał: "To było dobre małżeństwo. Pan Bóg dał im piękną miłość i piękną rodzinę".

 Duchowny wspomniał także o wspomnieniu, które darzy wielkim sentymentem. Okazuje się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z mężem pojawili się podczas 25-lecia święceń kapłańskich. 

- Rozbujali całą imprezę. Były tańce, zabawa. Nawet ja pozwoliłem sobie wyjść na parkiet, chociaż dla mnie to ewenement – wyznał wzruszony ksiądz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Królikowski pomógł duchownemu, gdy on potrzebował pomocy

Ksiądz Marek Chrzanowski kilka lat temu usłyszał przerażającą diagnozę. Okazało się, że cierpi na nowotwór. Okazuje się, że w tym ciężkim czasie, wspierał go nikt inny, jak Paweł Królikowski. 

- Nie wiedziałem, czy z tego wyjdę. Paweł przyjeżdżał do szpitala. Kiedy dobrze się czułem, porywał mnie w jakieś spokojne miejsce na Bielanach. Rozmawialiśmy o kobietach, miłości, zdradach, przebaczeniu, małżeństwie, rodzinie, Bogu - dodał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość
2. Kiedy otworzą kina i teatry? Minister kultury odpowiedział, nie ma wątpliwości

Po śmierci Pawła Królikowskiego duchowny wciąż wspiera zaprzyjaźnioną rodzinę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzięki temu nie jest sama. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwoje dzieci zmarło nagle podczas lekcji WF-u. Rodzice obwiniają maseczki ochronne
  2. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)
  3. Ważna wiadomość dla kobiet. Nowe badania nad COVID-19 niosą pozytywną wiadomość
  4. Właścicielka salonu kosmetycznego zdradza smutną prawdę. Po zniesieniu zakazu klientów czeka przykra niespodzianka
  5. Szumowski w programie na żywo dostał pytanie o powrót dzieci do szkół. Padła jednoznaczna odpowiedź
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

źródło: Jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News