O tym zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej mówi cała Polska. Wzruszające

O tym zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej mówi cała Polska. Wzruszające Źródło: Fot. Instagram/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska jest najpopularniejszą aktorką serialową w naszym kraju. Kochają ją miliony Polaków, a produkcje z jej udziałem bardzo często okazują się hitami oglądalności. Tysiące ludzi śledzi ją również na portalach społecznościowych, gdzie właśnie wstawiła zdjęcie, które wzruszyło wszystkich jej fanów. 

Małgorzata Kożuchowska swoją popularność na początku kariery aktorskiej zawdzięcza rolom w kultowych polskich produkcjach, takich jak "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch". Od tamtego czasu wiele rzeczy się jednak zmieniło i obecnie zwykle kojarzona jest z produkcjami serialowymi związanymi z TVP. "M jak miłość" oraz "Rodzinka.pl" to dwa tytuły, w których aktorka wcielała się w jedną z głównych ról, uwielbianą przez widzów. Oprócz kariery aktorskiej kobieta zajmuje się również aktywnie dubbingiem, m.in. wcielała się w Glorię w serii "Madagaskar", Białą Królową w "Alicji w Krainie Czarów" oraz "Alicji po drugiej stronie lustra". Małgorzata Kożuchowska bardzo aktywnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami, z którymi dzieli się wydarzeniami z życia na portalach społecznościowych. Niedawno opublikowała zdjęcie, które wzruszyło wszystkich jej fanów.

Małgorzata Kożuchowska wstawiła wzruszające zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska nie musi nikogo przekonywać na siłę do tego, że kocha dzieci i ma do nich doskonałe podejście. Zarówno w serialu "Rodzinka.pl", jak i w kultowym "M jak miłość" grała kochającą żonę i matkę, która opiekować się musiała liczną gromadką dzieci, które po prostu ją uwielbiały. Okazuje się, że w życiu prywatnym kobieta jest jeszcze lepszą matką, niż można to sobie wyobrażać, patrząc jedynie w ekran. Aktorka znana jest z tego, że raczej nie lubi chwalić się w internecie swoim życiem prywatnym, udanym małżeństwem z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim, czy też małym synkiem Jankiem, który przyszedł na świat w 2014 roku, jednak teraz nadarzyła się ku temu szczególna okazja. Chłopiec urodził się dokładnie 10 października, obchodzi dziś zatem swoje czwarte urodziny i właśnie z tej okazji aktorka postanowiła umieścić na swoim koncie na Instagramie wzruszające zdjęcie.

Cały internet komentuje zdjęcie Kożuchowskiej

Poruszające zdjęcie małych, dziecięcych stóp trzymanych w dłoniach Małgorzaty Kożuchowskiej wzruszyło jej fanów do łez. - Cztery lata temu urodził się Jaś! Mój skarb, moja miłość, moje największe wyzwanie! I tak jak dziś pięknie świeciło Słońce... - napisała pod zdjęciem. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy zachwalających aktorkę zarówno za jej talent, jak i oddanie rodzinie. Nie zabrakło także dziesiątek życzeń składanych Jasiowi w dniu urodzin. Nic dziwnego, że w zaledwie kilka godzin post przekroczył granicę 20 tysięcy polubień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wszystkiego najlepszego dla Jasia ....Ale ja życzę jeszcze Małgosi.. to niesamowite uczucie posiadania więcej niż jednego dziecka ...macierzyństwem trzeba się w życiu nacieszyć ... - pisze internautka. - Wszystkiego najlepszego dla Jasia. Moja córka też ma dzisiaj urodziny! - dodaje fanka. - Jest Pani wielka! Wspaniała aktorka, kochająca mama i z pewnością idealna żona. Najlepsza, jaką można sobie wymarzyć! - podsumowuje fan.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Grabowski nie miał litości dla Gessler. Aktor pojechał po bandzie
  2. Rodowicz opublikowała prywatne zdjęcie z młodości. Nie było łatwo
  3. Legenda Czterech pancernych przeżywa koszmar! Jest sparaliżowany
Następny artykuł