Małgorzata Kożuchowska nie ma ostatnio najlepszego czasu w swoim zawodowym życiu. Najpierw straciła pracę w TVN-ie, a teraz znalazła się w centrum zamieszek na planie filmowym. Była w poważnym niebezpieczeństwie!

Małgorzata Kożuchowska długo była gwiazdą TVP i TVN. Niestety, jej dobra passa się skończyła i teraz aktorka szuka innego zatrudnienia. Zdecydowała się zagrać w filmie Patryka Vegi „Plagi Breslau”. To właśnie na planie tego filmu aktorka znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie.

Zdjęcia do filmu Vegi kręcone były na wrocławskim Stadionie Olimpijskim, gdzie odbywał się jednocześnie mecz żużlowy Betardu Sparty Wrocław z forBET Włókniarzem Częstochowa. Chociaż władze obiektu miały zapewnić ekipie filmowej i reżyserowi dogodne oraz bezpieczne warunki – najwyraźniej czegoś nie dopilnowały.

Małgorzata Kożuchowska była w poważnym niebezpieczeństwie

Zdjęcia w pewnym momencie przerwała gruba pijanych kibiców! Przedostali się oni na wieżę zegarową, gdzie filmowane były sceny z Kożuchowską! Co gorsza, rozjuszona grupa chuliganów liczyła około 20 osób! Krzyczeli, że nie wyrażają zgody na kręcenie w tym miejscu i szarpali się z aktorami i operatorami.

Ekipa z najwyższym poświęceniem ewakuowała aktorkę z miejsca zamieszek. Małgorzata Kożuchowska na pewno była w szoku, kiedy spotkała się z aż taka agresją. „Nie znamy szczegółów sytuacji, zdjęcia odbyły się zgodnie z planem – wszystkie planowane sceny zostały nakręcone” – powiedział przedstawiciel Showmax w rozmowie z Wirtualną Polską. Najwyraźniej nie chcą, by ta sprawa była szerzej komentowana.

małgorzata kożuchowska
screen youtube.com/TVP VOD
Małgorzata Kożuchowska
Fot. YouTube/Onet News
Małgorzata Kożuchowska
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Patryk Vega
fot. youtube.pl/Uwaga! TVN
Na planie filmowym Patryka Vegi doszło do wielkiej tragedii. Jeden z aktorów postrzelił kamerzystę. Patryk Vega wpłacił na konto postrzelonego operatora 100 tys. zł, jednak poszkodowany jest zdania, że reżyser zrobił to nie z dobroci serca, a z obawy o własne interesy. 
źródło: facebook.com/PatrykVegaOfficial

ZOBACZ TAKŻE: Jakiś koszmar! Nie żyje kolejna wybitna polska postać

ZOBACZ TAKŻE:Gwiazda Czterech pancernych była krok od śmierci. Przejechała go ciężarówka

ZOBACZ TAKŻE: CHŁOPIEC ZROBIŁ BARDZO WZRUSZAJĄCĄ RZECZ DLA SWOJEGO PSA. BĘDZIESZ PŁAKAĆ

ZOBACZ TAKŻE: Dawna miłość Kaczyńskiego zdradziła jego sekret. Prezes PiS będzie wściekły

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Kaczyńskiego nie wytrzymała. „Duda skończy przed Trybunałem Stanu”

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

 

Dziennikarka portalu Pikio.pl, reporterka WTV, publicystka w HGA Media. Doświadczenie nabywała m.in. w telewizji TVN.