Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

Szokujące rozstanie Kożuchowskiej po prawie 10 latach. Aktorka ujawnia całą prawdę

Małgorzata Kożuchowska od lat konsekwentnie stabilizuje swą wysoką pozycję w krajowej branży artystycznej. Sukces bez wątpienia zawdzięcza ciężkiej pracy, ale także ogromnym staraniom menadżerki. Gwiazda zdecydowała się właśnie niezwykle szczerze opowiedzieć o tym, dlaczego przerwała współpracę z Gabrielą Piekarniak, która ponoć także była zwolenniczką podobnego rozwiązania.

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie zdaje się przeżywać prawdziwy szczyt swej kariery. Coraz częściej fani mogą usłyszeć o nowych angażach medialnej ulubienicy, która na co dzień zdecydowanie nie próżnuje. Trudno jest więc ukryć, że wiele zdobytych przez nią ról jest poniekąd efektem starań dotychczasowej menadżerki.

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska nie współpracuje już z dawną menadżerką? Gwiazda wreszcie zabrała głos

Artystka i Gabriela Piekarniak współpracowały ze sobą przez prawie dziesięć lat. Ostatecznie Kożuchowska oraz jej agentka podjęły jednak wspólną decyzję o zawodowym rozstaniu. Aktorka związała się już więc z nową agencją, której "podopieczną" pozostaje między innymi Anna Lewandowska. - Bardzo z optymizmem patrzę w przyszłość, ponieważ już zaczęliśmy pracować i widzę, że super się ta współpraca układa. Wiąże z nią wielkie nadzieje - stwierdziła sama artystka w szczerej rozmowie z dziennikarką portalu Jastrzabpost.pl. Co ciekawe, gwiazda ujawniła także ostatecznie, dlaczego nie współpracuje już z Gabrielą Piekarniak. Jak zapewniła, była to bardzo dojrzała, obustronna decyzja, która po prostu musiała już zapaść, aby mogła otworzyć nowy rozdział w karierze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej

Prawda o zawodowym rozstaniu Kożuchowskiej i jej wieloletniej menadżerki

- Mówi się w naszym środowisku, że co 7 lat powinno się zmienić teatr i jest coś w tym. Czasami jest tak, że pomimo tego, że wspaniale nam się z Gabrielą Piekarniak, która wcześniej była moją menedżerką, pracowało i przyjaźnimy się, i bardzo się lubimy, czasami jest tak, że trzeba wejść do nowej wody, nowej energii i ja też jestem taka, że potrzebuję nowych wyzwań - powiedziała stanowczo Małgorzata Kożuchowska, nie bojąc się podjąć tego trudnego zapewne dla siebie tematu. Fani mają nadzieję, że nowy rozdział w zawodowym życiu ich ulubienicy przyniesie jej kolejne sukcesy. O tym, jak rzeczywiście układa się współpraca między aktorką i nową agencją, publiczność przekona się zapewne już wkrótce. Do Kożuchowskiej spływa bowiem ponoć naprawdę wiele propozycji, więc bez wątpienia ma w czym wybierać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciężarna Meghan Markle szaleje na imprezie z celebrytami. Brytyjczyków zamurowało
  2. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  3. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  4. Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
  5. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
ZAMIANA
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News