Kożuchowska dostała ATAKU PANIKI! Nie mogła pracować

Kożuchowska dostała ATAKU PANIKI! Nie mogła pracować Źródło: screen youtube.com/TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska aktualnie zajęta jest kręceniem scen do najnowszego filmu Patryka Vegi. Jednak pomimo natłoku pracy, aktorka musiała przerwać kręcenie z powodu ataku paniki. Co doprowadziło Kożuchowską do takiego stanu?

Małgorzata Kożuchowska dzięki swoim rolom w takich produkcjach jak "M jak miłość", czy "Rodzinka.pl" zyskała wierne grono fanów, które teraz nie może się doczekać jej najnowszej roli w filmie Patryka Vegi. Reżyser za swoje filmy zbiera dość nieprzychylne recenzje, mimo to każda jego produkcja okazuje się prawdziwym hitem. Niestety aktorka w pewnym momencie nie mogła skupić się nad pracą przez to, że panicznie zamartwiała się o swoją rodzinę, której według niej mogło grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Małgorzata Kożuchowska przerażona

Głośne poszukiwania pytona znad Wisły nadal trwają. Jakiś czas temu nad brzegiem rzeki została znaleziona świeża wylinka 6-metrowego gada. W jego poszukiwania zaangażowało się wiele osób na czele z detektywem Rutkowskim. Wieści o gigantycznym gadzie grasującym pod Warszawą dotarły również do aktorki, która z jego powodu musiała przerwać swoją pracę. Jak donosi "Super Express" podczas kręcenia scen na planie najnowszego filmu Patryka Vegi, Małgorzata Kożuchowska w pewnym momencie musiała zadzwonić do swojej rodziny. W rozmowie z najbliższymi aktorka kategorycznie zabroniła im zbliżać się do rzeki w obie przed gadem. - Dzwoniła z planu do domu i kategorycznie zakazała zbliżać się do tych miejsc. Była bardzo zdenerwowana informacjami o pytonie - czytamy. Kożuchowską dodatkowo przeraża fakt, że nie może być teraz ze swoją rodziną, ponieważ zdjęcia realizowane są we Wrocławiu. Przez to strach o zdrowie i życie jej najbliższych jest jeszcze silniejszy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przed śmiercią Witold Pyrkosz nie chciał o tym mówić. Robił wszystko, żeby ukryć informacje
  2. Tak zarabia Oliwia Bieniuk?! Jedno zdjęcie ją obnażyło
  3. Wystarczy minuta i Twój podpis, żeby zwierzęta nie musiały występować w cyrkach
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News