kożuchowska
screen Wideoportal
Bartłomiej Chudy - 1 Grudnia 2018

Szokujące zmartwychwstanie po tragicznej śmierci w kartonach?! Kożuchowska ujawnia

Małgorzata Kożuchowska znana jest dziś przede wszystkim z roli żony i matki trójki synów w serialu Rodzinka.pl. Jej najdłuższym projektem był jednak serial "M jak Miłość" i kreacja słynnej już Hanki Mostowiak. Choć jej bohaterka zginęła w wypadku drogowym niewykluczone, że znów pojawi się w serialu!

Małgorzata Kożuchowska jest dziś jedną z czołowych polskich aktorek. Gwiazdę utożsamiamy głównie z serialu Rodzinka.pl, ale jej filmowo-serialowe CV jest o wiele szersze.

Pamięć po Hance wiecznie żywa. Małgorzata Kożuchowska o wizji powrotu do serialu

Aktorka przez ponad 11 lat grała w niekończącej się sadze rodziny Mostowiaków. Hanna Mostowiak zasłynęła medialnie jednak nie z powodu roli, a spektakularnej śmierci w wypadku samochodowym, który uderzył w skupisko kartonów. Ta scena była zarazem końcem jej występów w serialu TVP2. "Duch" jej roli jest wciąż żywy. Do tego stopnia, że Polacy do dziś wspominają "Hankę, co w kartonach zginęła". Niedawno serial zdecydował się opuścić jej serialowy mąż, który dodał na marginesie, że nie chciałby zostać zapamiętamy przez pryzmat spektakularnej śmierci w serialu.

Widmo, sobowtór, bliźniaczka?

Niedawno "M jak miłość" obchodził hucznie 18-lecie serialu. W gronie gości nie mogło zabraknąć rzecz jasna Małgorzaty Kożuchowskiej. Choć jej temat jej gry w serialu został zamknięty, reporterzy zapytali o... możliwy jej powrót do "M jak miłość". Czy Kożuchowska zgodziłaby się zagrać ducha Hanki Mostowiak, jej sobowtóra lub postać bliźniaczko podobną? Aktorka z początku nie wykluczyła takiego obrotu spraw. - W telewizji, czy serialu wszystko jest możliwe. Jeżeli jest pomysł i ciekawa, niebanalna koncepcja, to widz da się złowić w takiej sieci - wyznała reporterce Party.pl Po chwili dodała, że potrzeba do tego sporego zaangażowania i woli stron. Sama zaznaczyła, że uważa etap z "M jak miłość" za zamkniętą historię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Trzeba mieć jednak na to ochotę. Dla mnie jest to zamknięta karta. Wspominam ją z sentymentem, ale nie chciałabym wracać - powiedziała dziennikarce. To wskazywałoby, że powrót Hanki już nie we własnej osobie, wydaje się mało prawdopodobny. Fani jej powrotu muszą zdać się na bardziej wyraziste deklaracje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Opadną Wam szczęki! Kożuchowska szefową gangu w otoczeniu polskich raperów
  2. Kożuchowska chciała zabawić się w Lewandowską. Jej treningowy strój zapiera dech
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Później wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Spójrzcie na nią! Małgorzata Kożuchowska zachwyca w nowej odsłonie
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News