Cała Polska na to czeka. Małgorzata Kożuchowska już zaczęła!
Karol Zaborowski - 25 Października 2018

Cała Polska na to czeka. Małgorzata Kożuchowska już zaczęła!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, co więcej angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Cała Polska czeka na święta Bożego Narodzenia, a aktorka postanowiła zacząć je dużo wcześniej!

Małgorzata Kożuchowska znana jest nam z wielu ról, jednak te, z którymi najczęściej jest utożsamiana, nie pochodzą z filmów pełnometrażowych. "Rodzinka.PL" czy "M jak miłość" to bez wątpienia najgłośniejsze z jej ról, które zna dosłownie każdy. Nie oznacza to jednak, że aktorka zamyka się tylko i wyłącznie w ramach serialowych. Aktualnie pracuje nad filmem, którego reżyserem jest Patryk Vega. Kożuchowska bardzo dobrze wykorzystuje swoją popularność i dzięki niej stara się nagłaśniać różne ważne sprawy. Przy okazji swoje wypowiedzi podczas wszelkich imprez i wywiadów dobiera w bardzo przemyślany sposób. Przez to nie jest kojarzona z żadną skandaliczną sytuacją, a to działa bardzo dobrze na wszelkie akcje charytatywne, w których bierze udział.

Małgorzata Kożuchowska poczuła już klimat świąt

Mimo że mamy jeszcze wciąż październik, to święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Już niedługo w sklepach pojawią się choinkowe ozdoby oraz czekoladowe mikołaje. Wtedy też właśnie wystartuje już 13 edycja misi Fundacji TVN. W całą akcję zaangażowanych jest wiele polskich gwiazd, a sama Kożuchowska bierze w niej udział już szósty rok z rzędu. Jednak ten rok jest pod tym względem bardzo specyficzny. Wszystko przez zdjęcie, które opublikowała aktorka na swoim Instagramie. Widzimy na nim właśnie Małgorzatę Kożuchowską, która trzyma w rękach pluszowego misia. Jest to o tyle niespodziewane, że do całej akcji pozostało jeszcze sporo czasu. Jednak widać, że aktorka chcę ją zacząć promować już teraz, aby w odpowiednim momencie nabrała właściwego tempa. - W tym roku już po raz 13 odpalamy przedświąteczną akcję pomocy najbardziej potrzebującym! I niech to będzie szczęśliwa „13” !!! - pisze Małgorzata Kożuchowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ
Cichopek w deszczuPoznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Fani aktorki są wprost zachwyceni jej postawą i aktywnością. Pod zdjęciem pełno jest pochlebnych komentarzy, co w dzisiejszych czasach jest niemałym ewenementem. Wszystko dlatego, że internetowi hejterzy potrafią się dosłownie przyczepić do wszystkiego. Jednak w tym przypadku widać, że wiele osób podobnie jak Kożuchowska nie może się doczekać kolejnej edycji akcji charytatywnej organizowanej przez TVN. Niektórzy z nich również biorą w niej udział od lata, a w ich domach jest cała kolekcja misiów. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować tego ruchu i trzymać kciuki za sukces całej akcji. Pamiętajmy, że w świętach chodzi przede wszystkim oto, aby dawać.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda Kogla-Mogla śpi na ławce w parku! Fani w szoku
  2. Pies wymiotuje pianą i nie wiesz co robić? To niekoniecznie jest zatrucie
  3. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  4. Sensacyjne zdjęcia Zenka Martyniuka! Opadną Wam szczęki
  5. Legenda Big Brothera zdradziła kulisy najbardziej osobistego wydarzenia. Fanów zatkało
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News