Małgorzata Kożuchowska, przeżycia po porodzie
instagram.com malgorzatakozuchowska_
Weronika Wasiak - 31 Maja 2020

Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy

Małgorzata Kożuchowska nie ma w zwyczaju mówić o swoim życiu prywatnym, a w szczególności pokazywać najbliższych. Nic więc dziwnego, że wszystkich zaskoczyły obiegające media informacje dotyczące tak osobistej sfery aktorki. Tylko najbliżsi wiedzieli, co przeżyła tuż po porodzie.

Małgorzata Kożuchowska od lat utrzymuje się u szczytu w rankingu polskich celebrytów. Jest jedną z popularniejszych aktorek w kraju, a jej popularność nie przeminęła nawet ma moment. Sympatykom Małgorzaty bardzo podoba się jej naturalność i otwartość, choć jest w tym wszystkim bardzo zachowawcza i nie dzieli się z kolorową prasą zbyt prywatnymi wzmiankami. Do niedawna tylko najbliższa rodzina wiedziała, co przeżyła chwilę po porodzie. Słuchając historii trudno powstrzymać łzy.

Niestety poinformowano o śmierci Jeana RaspailaMedia obiegły niebywale smutne wieści. Nie żyje wybitny człowiek, umierał w samotnościCzytaj dalej

Nieprawdopodobne, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła po porodzie

Ostatnio gwiazda TVP świętowała swoje 49. urodziny. Z tej okazji Kożuchowska postanowiła wyjść nieco poza swoją strefę komfortu i choć nie ma w zwyczaju tego robić, podzielić się z mediami bardzo osobistym wyznaniem, nawiązując do macierzyństwa i dnia porodu. Aktorka długo wahała się nad powiększeniem rodziny, aż w końcu, w wieku 43 lat, dokładnie 6 lat po ślubie, zdecydowała wraz z mężem, że są gotowi na dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczy, proste ćwiczeniaWystarczy kilka prostych ćwiczeń oczu, a będziesz miał sokoli wzrok. Ulga przychodzi natychmiast, nawet okuliści są pod wrażeniemCzytaj dalej

W rozmowie z Twoim Stylem zdradziła, że o mały włos, a dziś nie mogłaby cieszyć się z małego Jasia. Nie ukrywa, że decyzję o zostaniu matką podjęła w ostatniej chwili, dlatego tuż po porodzie, gdy przyłożono do niej synka, zdała sobie sprawę, że stał się prawdziwy cud, za który ona do dziś jest wdzięczna. Być może zbliżający się okrągły jubileusz natchnął Kożuchowską do tego, by podzielić się tak osobistym i poruszającym wyznaniem.

Dzisiaj grzeje:

1. Zacznie się 22 czerwca. Wtedy zakaz przestanie obowiązywać, zapadła ostateczna decyzja

2. Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

- Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią - mówiła dla Twojego Stylu, cytowana przez Pomponik, Małgorzata Kożuchowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy bywają nieoczywiste. Każdy powinien je znać
  2. Lech Poznań - Legia Warszawa. Niebywały mecz odwiecznych rywali, ta bramka dała zwycięstwo, drużyna bez szans (WIDEO)
  3. Babcia nie miała litości dla wnuczka. Chłopiec umierał godzinami
  4. Przenigdy nie wyrzucaj liści z kalafiora. Mało kto wie, że można je wykorzystać w niebywały sposób
  5. Coś zaczęło błyszczeć w rzece. Wyciągnęli znalezisko i włosy stanęły im dęba
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Irena Karel prywatna tragediaIrena Karel na ekranie rozpalała męskie zmysły. Prywatnie doświadczyła ogromnej tragedii, załamała sięCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News