Wydało się, jak Małgorzata Kożuchowska traktuje malutkiego synka. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach

Wydało się, jak Małgorzata Kożuchowska traktuje malutkiego synka. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach Źródło: Małgorzata Kożuchowska/ @malgorzatakozuchowska_/ Instagram.com

Małgorzata Kożuchowska to czołowa polska aktorka, która gra we wszystkich największych produkcjach. Poza zawodowym sukcesem, od kilku lat ma inny powód do radości. Nie ukrywa, że syn jest dla niej bardzo ważny i chętnie mówi o nim wywiadach. Wychowanie dziecka to trudne tematy. Na jaw wyszło, jak podchodzi do tego jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach, słysząc jej słowa.

Małgorzata Kożuchowska i każdy jej krok jest szeroko komentowany w mediach, a fani nie szczędzą dzielenia się swoją opinią m.in. w komentarza pod zdjęciami wrzucanymi przez aktorkę. Tylko na koncie na Instagramie jej życie śledzi ponad milion osób, a udostępnia tam różne obrazki ze swojej codzienności.

Od lat Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie

Małgorzata Kożuchowska to jeden z nielicznych przykładów, że aktorka może uwolnić się od swojej najbardziej znanej roli i odnieść po tym nawet większy sukces. Po śmierci serialowej Hanki Mostowiak posypały się propozycje i aktorka, wybierając najlepsze z nich zbudowała pozycję, której nic nie może chyba zagrozić. Chociaż możliwe, że niepokoi ją ostatnie spotkanie Patryka Vegi z Małgorzatą Rozenek. Celebrytka pojawiła się na horyzoncie jako potencjalna aktorka w najnowszym filmie tworzonym przez reżysera. Jednak to nie jej słowa na temat kariery mogą poruszyć wiele matek. Sposób, w jaki wychowuje swojego synka Jana jest nieprawdopodobny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wie, jak ważne jest uwrażliwienie małego człowieka na potrzeby innych

Małgorzata Kożuchowska w jednym z wywiadów przyznała, że Jan to jej oczko w głowie i wciąż zastanawia się, czy zbytnio go nie rozpieszcza. Na Instagramie aktorki nie brakuje wspólnych zdjęć z synem z przeróżnych wycieczek. Małgorzata Kożuchowska ma świadomość, że to rodzice w dużej mierze wpływają na to jakimi ludźmi będziemy. 

- Uczymy go z mężem empatii wobec ludzi, miłości do zwierząt i szacunku do przyrody - powiedziała aktorka. Opisała też sytuację, kiedy zdecydowała się postawić dziecko przed sytuacją, która dla większości maluchów byłaby raczej trudnym doświadczeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie

3. Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisji

Poprosiła go o wybranie rzeczy dla innych dzieci

- Powiedziałam Jasiowi: pójdziemy do sklepu całą rodziną i będziesz mógł wybrać sobie jedną rzecz, ale kupimy też prezenty dla dzieci, którym rodzice nie mogą nic podarować. [...] Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda, że zabawki są dla kogoś innego, ale zachował się świetnie. Zrozumiał, wybrał z nami prezenty dla dzieci, a dla siebie skromny drobiazg. Jestem z niego dumna - powiedziała dla "Twojego Stylu" Małgorzata Kożuchowska. Tak piękne wzorce i wskazywanie dziecku, że ważne jest dbanie o innych, może zaprocentować w dorosłym życiu. Wiele matek, słysząc te słowa będzie wzruszonych postawą aktorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel
  4. Uderzenie było dewastujące. Porażające nagranie z polskiej miejscowości
  5. Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy
  6. Dopiero teraz media podały informację, nie żyje polityk. Polacy w żałobie
  7. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Ojciec Małgorzaty Rozenek nie mógł dłużej milczeć. Publicznie skrytykował córkę

Źródło: Pomponik

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News