Małgorzata Kożuchowska namiętnie całuje się z inną kobietą. Zdjęcia zza kulis obiegają internet

Małgorzata Kożuchowska namiętnie całuje się z inną kobietą. Zdjęcia zza kulis obiegają internet Źródło: instagram/małgorzatakożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wystąpi w nowym serialu, gdzie zagra zupełnie nową dla niej rolę. Aktorka będzie miała nie lada wyzwanie, czego mamy przedsmak w zamieszczonym w sieci nagraniu, na którym razem z inną kobietą namiętnie się całuje.

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu wyprodukowanym przez stację TVN. "Motyw" ma zostać wyemitowany dopiero na początku przyszłego roku, a już dzisiaj wzbudza sensację i zaciekawienie widzów w całym kraju. Stało się tak za sprawą lesbijskiej sceny, która została przedstawiona w zapowiedzi serialu.

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli

"Motyw", który pojawi się w telewizji w przyszłym roku, ma być opowieścią o "miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie". Uwagę widzów od razu przyciągnęła wiadomość o miłosnym trójkącie, który niezbyt często pojawia się w polskich produkcjach. 

Widzowie otrzymali nawet przedsmak od stacji w postaci mini zapowiedzi serialu, gdzie Małgorzata Kożuchowska namiętnie całuje się z Agnieszką Grochowską. To właśnie te dwie aktorki mają zagrać kobiety, które będą uwikłane w miłosny trójkąt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Małgorzata Kożuchowska zupełnie zmienia wizerunek?

Od śmierci Hanki Mostowiak, kariera aktorki zaczęła się zmieniać. Teraz Małgorzata Kożuchowska zaczęła inaczej wybierać role, a widzowie coraz częściej mogą ją oglądać w odważniejszych produkcjach. 

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska zagrała w filmie "Proceder", który na ekrany kinowe wszedł w zeszłym tygodniu. Charakteryzacja aktorki objęła noszenie peruki z długimi włosami, a wczęśniej wcielając się w postać w filmie Patryka Vegi musiała wygolić głowę.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

W związku ze scenami lesbijskimi w polskiej telewizji pojawiło się wiele komentarzy, które krytykują podejście stacji do tematyki LGBTQ+, zarzucając im, że robią to tylko dla rozgłosu i wzburzenia Polaków, którzy nie chcą oglądać takich scen w polskiej telewizji.

uploaded

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: pudelek

Następny artykuł