Kożuchowskiej puściły nerwy. Podobnej reakcji nikt się nie spodziewał

Kożuchowskiej puściły nerwy. Podobnej reakcji nikt się nie spodziewał Źródło: malgorzatakozuchowska_ Instagram.com

Małgorzata Kożuchowska należy do pierwszej ligi polskich aktorek. Od lat święci triumfy i występuje w najgłośniejszych produkcjach. Aktywna jest również w mediach społecznościowych i to właśnie tam doszło do niecodziennej wymiany zdań między aktorką a jej obserwatorami. Wstawione zdjęcie wywołało u niektórych oburzenie.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad milion osób i obserwatorzy codziennie otrzymują dawkę najświeższych informacji od aktorki. Mogą zajrzeć zarówno za kulisy jej produkcji, jak i do domowego zacisza. Ostatnie zdjęcie wywołało jednak reakcję, której nie mogła przewidzieć. Aktorce puściły nerwy i zdecydowała się odpowiedzieć.

Kiedy Małgorzata Kożuchowska przeczytała komentarze szybko odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska ma w zwyczaju informować fanów o swoich poczynaniach i chwalić się codziennymi, małymi powodami do uśmiechu. W tym przypadku podzieliła się radosną nowiną, że zmierza na Śląsk w celu rozpoczęcia zdjęć do nowego filmu, w którym zagra żonę Edwarda Gierka, Stasię. 

- Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki! - napisała pod zdjęciem Małgorzata Kożuchowska, ale to nie sama treść słów aktorki stała się przedmiotem sporu. Aktorka na fotografii umieszczonej na Instagramie pokazała się w maseczce ochronnej i chociaż w obecnej sytuacji wydaje się do całkiem normalne, to nie wszystkim taki wizerunek przypadł do gustu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie mogła pozostać bierna na te słowa

Jeden z komentarzy zarzucał aktorce, że mówienie o podróży na Śląsk i prezentowanie się w maseczce ochronnej jest wyjątkowo wymowne i wydaje się, że zasugerowano, że Małgorzata Kożuchowska niejako stygmatyzuje tamtejszy region. Prawda okazała się zupełnie inna i gwiazda zdecydowała rozwiać wszelkie wątpliwości.

- Takie są przepisy w pociągu, obsługa zwraca uwagę pasażerom, żeby wszyscy mieli założone maseczki. Nie sądzę, żeby znaczenie miał kierunek, w którym jedzie pociąg. Założyłam maseczkę z szacunku do wszystkich pozostałych pasażerów podróżujących w wagonie. To nie jest żadna manifestacja - napisała w odpowiedzi na krzywdzący komentarz Małgorzata Kożuchowska. To niejedyny zarzut, z jakim musiała się zmierzyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne doniesienia, dwie osoby nie żyją. Policja i służby na miejscu

2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Posypały się gigantyczne mandaty. Służby ukarały Polaków za zachowanie podczas pandemii

Fanka skomentowała zdjęcie w niewybrednych słowach

Inna kobieta, zapewne sceptycznie nastawiona do obowiązku zakrywania ust oraz nosa, zaproponowała, żeby Małgorzata Kożuchowska do maseczki dołączyła jeszcze kaftan oraz przyłbicę. Całą wypowiedź zakończyła wymownym: "ale przede wszystkim stuknij się w głowę". 

- Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w pandemii i przeproś - w podobnym tonie odpisała aktorka. Zapewne nie spodziewała się, że zdjęcie w maseczce wywoła tak skrajne emocje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Waloryzacja 2021 może być największa od dekady. Znamy już pierwsze kwoty
  8. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  9. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News