Małgorzata Kożuchowska w rozsypce. Gwiazda ubolewa nad swoim losem

Małgorzata Kożuchowska w rozsypce. Gwiazda ubolewa nad swoim losem Źródło: instagram/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska od kilkunastu lat prężnie działa nad rozwojem swojej kariery aktorskiej. Dzięki zaangażowaniu udało jej się osiągnąć wiele, a z każdym kolejnym rokiem zasług przybywa. Celebrytka niewiele mówi o swojej codzienności, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się zdradzić naprawdę wstrząsającą prawdę o swoim życiu. Jest aktorką, ale i żoną oraz matką, a rodzina od zawsze była dla niej priorytetem. Stara się jak może, by bliscy nie ucierpieli od natłoku jej obowiązków. W ostatnim wywiadzie zdradziła jednak, że jest to niezwykle trudne zadanie. 

Małgorzata Kożuchowska jest w rozsypce

Gwiazda "Rodzinki.pl" udzieliła ostatnio naprawdę szczerego i poruszającego wywiadu. Celebrytka zdradziła nieco więcej szczegółów na temat swojego życia codziennego. Choć na palcach jednej ręki można policzyć chwile, w których aktorka mówiła o bliskich, tym razem wyznała naprawdę wiele. 

Kożuchowska przyznała, że nieustannie dręczą ją wyrzuty sumienia, a pogodzenie życia prywatnego i zawodowego jest koszmarnie trudne. Aktorka zdradza, że każdego dnia ma poczucie, że robi zbyt mało i że wciąż są sprawy, którym nie poświęciła wystarczająco wiele swojej uwagi. Szczerze mówi o tym, że gdy pojawia się na planie filmowym, gdzie powinna skupić się na graniu, myśli o swoim synku. Z kolei gdy wraca do domu i ze spokojem może oddać się zabawie z chłopcem, jej myśli zaprząta praca.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Stałam się wiecznym chodzącym wyrzutem sumienia. Bez końca zarzucam sobie, że gdzieś jest mnie za mało. Kiedy już z nim jestem, szczęśliwa i uśmiechnięta, to za chwilę wpadam w panikę, bo myślę o pracy, czego się muszę nauczyć, żeby być gotowa na 100 procent. Wyrzuty sumienia znów mnie dręczą. Niestety chyba jestem na nie skazana. Takie wiecznie cierpienie - wyznała.

Ostre słowa internautów 

W sieci pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy ze strony internautów. Wielu z nich krytykowało Małgosię twierdząc, że nie powinna tak narzekać. Dzielili się swoją codziennością, wbijając tym samym jej niezłą szpilę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

- Niech się Gosia nie zasłania pracą, bo każdy wybiera swój los... Chciało się być sławnym i mieć dużo kasy to nie marudź - czytamy. 

- Ja zarabiając dwa tysiące i pracując po 12 godz mam czas dla syna. Niech zrezygnuje z celebrytowania pójdzie na zasiłek wtedy będzie miała czas dla dziecka - pisze internautka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Źródło: wp

Następny artykuł