Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios Źródło: youtube/ ELLE Polska/

Małgorzata Kożuchowska, choć stara się o tym nie mówić, przechodzi obecnie bardzo trudny czas. Nie jest tajemnicą, że aktorka od lat zmaga się z poważną chorobą, a teraz przyszło jej zmierzyć się z kolejnymi problemami.

Małgorzata Kożuchowska od lat prężnie działa nad rozwojem swojej kariery aktorskiej, co wychodzi jej naprawdę dobrze. Choć konkurencja na rynku nieustannie rośnie, do celebrytki wciąż spływają kolejne propozycje ról filmowych i serialowych, z których ta chętnie korzysta. Gwiazda TVP skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami życiem zza kulis wielkiej sławy. Niemniej, Małgosia dba o swoją prywatność i pilnuje, by nie zdradzić za wiele. Nie ukrywała jednak, że od lat jest poważnie chora, ale tym razem nie pokusiła się o komentarz. 

Poważna choroba gwiazdy 

Gwiazda "Rodzinki.pl" już jakiś czas temu otworzyła się przed obserwatorami wyjawiając, że od lat zmaga się z Hashimoto. Przyznała, że początki były dla niej bardzo trudne, jednak odpowiednie leczenie pozwoliło w jakimś stopniu zapanować nad chorobą. Wciąż nie może jednak całkowicie o niej zapomnieć, bowiem problem co jakiś czas daje o sobie znać.

- Od kilku lat mam Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy. Dowiedziałam się o tym, że choruję, kiedy starałam się zajść w ciążę. Dzisiaj powoli to opanowuję - mówiła. 

Małgorzata Kożuchowska przeżywa małżeński kryzys? Fatalne doniesienia 

Małgosia i Bartłomiej Wróblewski od 11 lat uchodzą za idealne małżeństwo, które nie wdaje się w żadne konflikty, a nawet jeśli, potrafi je szybko i skutecznie rozwiązać nim informacje na ten temat obiegną kolorową prasę. Dotychczas nie mówiono o jakimkolwiek sporze między małżonkami, a jedyne dyskusje toczyły się na polu wsparcia, jakim Wróblewski obdarowuje ukochaną w rozwoju kariery. Teraz wszystko się zmieniło, a jak podaje Wirtualna Polska, w ich związku nie dzieje się najlepiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyźnie ma ponoć przeszkadzać natłok obowiązków Kożuchowskiej, o czym daje wyraźnie znać. Choć sama aktorka nie odniosła się do tych doniesień, bliska z osoba z ich otoczenia zdradziła, że rzeczywiście, małżeństwo przechodzi kryzys. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

- Początkowo mąż Małgosi cieszył się wraz z nią. Doskonale rozumie, jak ważna jest dla niej kariera i mocno ją wspiera. Gdy ona była zajęta, z chęcią zajmował się synem i domem, chcąc odciążyć żonę. Ale czara się przelała. Mąż uznał, że Małgosia wzięła na swoje barki zbyt dużo obowiązków - wyznał przyjaciel pary. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci 
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News