Małgorzata Kożuchowska pilnie ostrzega Polaków. Możecie stracić mnóstwo pieniędzy

Małgorzata Kożuchowska pilnie ostrzega Polaków. Możecie stracić mnóstwo pieniędzy Źródło: YouTube / TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska ostrzega fanów przed oszustwem, przez które mogą stracić bardzo dużo pieniędzy. Nazwisko aktorki zostało wykorzystane, by uwiarygodnić nielegalny proceder w sieci.

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustwa, teraz przestrzega swoich fanów. Aktorka w oficjalnym oświadczeniu przyznała, że jej nazwisko zostało wykorzystane bez jej zgody. Wszystko po to, by uwiarygodnić w sieci nielegalny proceder. Można stracić bardzo dużo pieniędzy.

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą przestępstwa

Aktorka na swoim Facebooku opublikowała oficjalne oświadczenie, skierowane do fanów. Kożuchowska tłumaczy, że padła ofiarą przestępstwa. Jej nazwisko zostało bezprawnie wykorzystane w kampanii promującej bitcoiny. Przez nielegalny proceder, który oferuje szybki zarobek, można stracić mnóstwo pieniędzy. Gwiazda stanowczo poinformowała, że nie ma z nim nic wspólnego, a sprawę zgłosi do odpowiednich organów ścigania. 

- W sieci pojawiły się znowu artykuły o tym, że zarabiam w internecie na bitcoinach. Jest to oszustwo! Nie dajcie się proszę nabrać! Wcześniej już złożyłam w bardzo podobnej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, oszustwa. Aktualną publikację również zgłoszę. Autor artykułu, aby się uwiarygodnić, podszywa się także pod stację TVN - napisała Kożuchowska na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Kożuchowska nie jest jedyną oszukaną gwiazdą

Nazwisko aktorki zostało wykorzystane w artykułach promujących zarabianie na bitcoinach. Autorzy treści posługują się jej zdjęciami z internetu oraz sugerują, że to ona namawia do skorzystania z ich metody na błyskawiczny zarobek. Kampania ma na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwnych internautów. Gwiazda ostrzega fanów, żeby nie dali się nabrać.

- Nigdy nie zakładałam konta na takiej platformie ani nie udzielałam wywiadu na ten temat. W owych artykułach wykorzystywane są moje zdjęcia z "Dzień Dobry TVN" i opisy sugerujące, że opowiadam o tym, jak zarobić przez internet. Niestety nie jestem pierwszą osobą, której wizerunek wykorzystano w ten sposób, innym także przypisywano podobne wypowiedzi. Chciałabym jeszcze raz podkreślić, jest to OSZUSTWO - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Małgorzata Kożuchowska to nie pierwsza, znana osoba, która padła ofiarą podobnego oszustwa. Wcześniej o takich sytuacjach informowała m.in. Magda Gessler. Restauratorka miała być rzekomo twarzą jednej z firm oferujących środki na błyskawiczne odchudzanie.

źródło: WP

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Gwiazda "M jak miłość" ODBIŁA partnera koleżance z planu. Błagała, by tego nie robiła. Nic to nie dało
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Następny artykuł