Gosiewska od "bydła" i "swołoczy" zajmie miejsce Mazurek. "Jutro rozstrzygnie się wiele rzeczy"

Gosiewska od "bydła" i "swołoczy" zajmie miejsce Mazurek. "Jutro rozstrzygnie się wiele rzeczy" Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Małgorzata Gosiewska zasłynęła przez swój występ, w którym nazwała przeciwników PiS "bydłem i swołoczą". Teraz partia rządząca chce, aby zastąpiła jedną z najważniejszych osób w Sejmie.

Małgorzata Gosiewska swoją karierę polityczną rozpoczęła jeszcze w latach 90., kiedy to pracowała w biurze poselskim Jarosława Kaczyńskiego, a pierwszy raz w Sejmie zasiadła w 2005 roku. Teraz może w nim pełnić jedną z najważniejszych funkcji. Jest to wywołane wyjazdem do Brukseli Beaty Mazurek, której udało się otrzymać mandat w Parlamencie Europejskim. Mazurek do tej pory pełniła funkcję wicemarszałka, ale ze względu na wynik ostatnich wyborów, nie będzie mogła już tego robić. Dlatego też potrzebna jest nowa osoba na to miejsce, a kandydatką PiS jest właśnie Gosiewska.

Małgorzata Gosiewska zostanie wicemarszałkiem?

Nie da się ukryć, że dla wielu osób może to być bardzo szokujący wybór ze strony PiS, zważywszy na to, że Małgorzata Gosiewska nie zyskała najlepszej opinii po jednym ze swoich ostatnich występów publicznych, przez który zapamiętało ją wiele osób. To właśnie podczas wizyty w "Telewizji Republika" o osobach protestujących przeciw miesięcznicom smoleńskim powiedziała "bydło i swołocz".

Takie nastawienie do przeciwników PiS nie może oznaczać nic dobrego dla opozycji, która i tak już nie raz była uciszana w Sejmie, chociażby przez wyłączenie mikrofonu na mównicy. Co więcej, fakt, że Gosiewska jest kandydatką PiS, dla wielu oznacza już teraz, że niemalże na 100% zostanie wybrana na wicemarszałka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest to spowodowane tym, że PiS wciąż posiada większość w Sejmie, a to przecież posłowie wybierają osobę, która będzie pełnić tę rolę. Mimo wszystko samo głosowanie ma się odbyć jutro i bez wątpienia będzie od niego bardzo dużo zależało.

 - Tak, jestem kandydatem klubu parlamentarnego PiS, co jest dla mnie wielką dumą, ale też zobowiązaniem. Podchodzę do tego z pokorą. Wiem, że są to dodatkowe obowiązki - mówiła Gosiewska.

Jej kandydatura spotkała się z dużym sprzeciwem ze strony internautów, którzy nie boja się pisać, iż według nich członkini PiS zwyczajnie nie nadaje się do pełnienia tak ważnej funkcji.

 - Nooo... kurcze, w tym pisie to normą, zasadą czy jak tam zwać, jest fakt, iż każdy kolejny funkcyjny, bez znaczenia: prezydent, premier, minister czy inny musi być obligatoryjnie głupszy od poprzednika.... - pisze jeden z internautów.

 - Naprawdę rozpacz mnie ogarnia na kandydaturę Gosiewskiej na wicemarszałka RP.... to już jest kompletne dno.... - czytamy opinię kolejnego rozczarowanego internauty.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu