Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła coś, od czego z wściekłości zalała ją krew

Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła coś, od czego z wściekłości zalała ją krew Źródło: youtube.com/onet

Małgorzata zamówiła wraz z córkami specjalny znicz na grób swojego syna. Kiedy odwiedziła nagrobek, w którym spoczywał 6-latek, nie mogła ukryć swojego żalu, smutku i złości. Tegorocznego dnia Wszystkich Świętych nie będzie dobrze wspominała.

Małgorzata i jej córki zdecydowały się na piękne uczczenie pamięci zmarłego 25 lat temu członka rodziny. Kobiety zamówiły specjalny znicz z lampką LED, który miał być ozdobą nagrobka i wyrazem prawdziwej pamięci. Jak się okazało, komuś bardzo spodobał się lampion i postanowił go ukraść. Zrozpaczona matka zmarłego dziecka prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Małgorzata przeżyła koszmar w trakcie Wszystkich Świętych. Odrażająca kradzież na cmentarzu

Pani Małgorzata, która od lat zmaga się z traumą po stracie małego dziecka, regularnie odwiedza jego grób wraz z córkami i mężem. Na 25-lecie śmierci chłopca, matka wraz z rodziną zdecydowała się na wyjątkowe uczczenie pamięci chłopca i zamówienie znicza ze specjalną dedykacją oraz lampką LED. Ten znicz miał być wyrazem wielkiego szacunku, pamięci i miłości. Zamiast tego stał się łatwym celem dla złodziei.

- Mój syn nie żyje od 25 lat. W tym roku moje córki zaniosły na grób specjalnie zamówiony ledowy znicz, na którym znajdowała się wyjątkowa wygrawerowana dedykacja. Postanowiły, że zapalą go we Wszystkich Świętych. Mąż po mszy wybrał się znowu na cmentarz. Kiedy dotarł, okazało się, że lampka zniknęła. Byłam w szoku. To nie pierwsza taka sytuacja. Ale żeby we Wszystkich Świętych kraść?! Dla mnie to nie do pomyślenia - opowiada rozżalona i wściekła Pani Małgorzata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trwają poszukiwania złodzieja

Kobieta wierzy w to, że znicz jednak się odnajdzie. Zrozpaczona, opisała sprawę na swoim Facebooka i apeluje do wszystkich, którzy mogli wiedzieć złodzieja, aby pomogli go ująć, żeby znicz wrócił na swoje miejsce. Jak sama wspomina, z wściekłości zalała ją krew, gdy zobaczyła, że ktoś pokusił się o kradzież tego wyjątkowego znaku pamięci o jej synku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- Złodzieju, żeby Ci ręce odpadły. Jak znajdę gdzieś ten znicz (w środek postawiona była ledowa lampka), nie ręczę za siebie. Zapamiętaj sobie, takich zniczy nie ma w sprzedaży. Proszę o udostępnienie, może komuś rzuci się w oczy - napisała na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. 2 dni trwały poszukiwania jej 2-letniej córki. Znaleźli ją, a matka zobaczyła, kto był przy niej cały czas i zalała się łzami

Źródło:  Super Express

Następny artykuł