Maciej Maleńczuk, muzyk, który nie stroni od wywoływania kontrowersji i dzielenia się swoimi poglądami, tym razem skierował swoje słowa do narodowców w kontekście zbliżającego się Święta Niepodległości. Muzyk w bardzo ostrych słowach kpi i drwi z narodowców i ich poglądów. 

Zbliżające się obchody Święta Niepodległości w Warszawie po raz kolejny wzbudzają kontrowersje ze względu na spory polityczne jakie mają miejsce w Polsce pomiędzy lewicowymi środowiskami, a konserwatystami. Obydwie strony oskarżają się o podburzanie społeczeństwa do nienawiści wobec siebie, o chęć wykorzystania narodowego święta we własnych celach politycznych i brak szczerości w jego obchodzeniu.

Do sporu politycznego wokół 11 listopada postanowił włączyć się Maciej Maleńczuk, który nie raz już wzbudzał oburzenie i kontrowersje swoimi wypowiedziami, a także piosenkami i teledyskami, w których uderzał zarówno w prawicę jak i lewicę.

Tym razem jednak muzyk zwrócił się do narodowców, z których drwi w bardzo ostry sposób.

 – Do wszystkich którzy uważają się za NARODOWCÓW. Po pierwsze zróbcie sobie DNA test bo może się okazać, że jesteście ŻYDAMI i co wtedy? Gdy słyszę że tylko WY możecie maszerować tego dnia i każdy inny marsz bezcześci to Święto zastanawiam się ileż to roboty będziecie mieli żeby „oczyścić Kraj”. Trza by wyrżnąć pół Polski ! Jesteście na to gotowi? – pyta narodowców Maleńczuk dodając, że żeby tego dokonać muszą najpierw oderwać się od „darmowej pornografii”, na której oglądaniu spędzają – według niego – sporo czasu.

 – Pretensje do Facebooka? Właścicielem jest gość o nazwisku Zuckerberg! Trza by stworzyć własny komunikator narodowy coś w rodzaju White Race Book tyle tylko , że Żydzi też są biali. Np Rubinstein . A Czesi? Mogą być? A Węgrzy? Czy oni w ogóle są biali? Albo gdy biały faszysta zgwałci czarną dziewczynę i urodzi się niepełnosprawne czekoladowe dziecko. To może ono wstąpić do ONR? To chyba nie tylko kwestia rasy – raczej deklaracji przynależności. Co w końcu z Jezusem toż Żyd i to z nieprawego łoża – komentuje dalej Maleńczuk. 

Po głośnym odzewie na post muzyka zarówno ze strony jego zwolenników jak i przeciwników, Maleńczuk odpowiedział na część zarzutów. Między innymi na ten, że generalizuje i niesłusznie twierdzi, że każdy narodowiec to rasista. Muzyk odpowiedział na to w swoim stylu.

malenczyk2

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Zobacz również