Niezwykłe, trudno uwierzyć. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, odmłodziło ją o kilkadziesiąt lat

Niezwykłe, trudno uwierzyć. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, odmłodziło ją o kilkadziesiąt lat Źródło: ultimatebeautylist Kristy Popolanska Instagram.com

Makijaż potrafi zdziałać cuda, ale chyba nikt nie spodziewał się, że można osiągnąć dzięki niemu takie niesamowite efekty. Kiedy pewien wnuczek wpadł na pomysł zafundowania swojej babci małej metamorfozy, raczej nie oczekiwał tak spektakularnych efektów. To kolejny dowód na to, że dobrze wykonany makijaż pozwala całkowicie zmienić wizerunek.

Makijaż raczej nie należy do codziennych czynności wykonywanych przez tę kobietę. Mając 87 lat zgodziła się na szalony pomysł swojego wnuka i oddała się w ręce profesjonalistki, a ta zmieniła ją nie do poznania. Patrząc na porównanie przed i po trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. 

Jej makijaż zachwycił ludzi na całym świecie

Makijaż powinien subtelnie podkreślać to, co w naszej urodzie najlepsze i najbardziej unikatowe. Od dawna postuluje się zrezygnowanie z ciężkich podkładów używanych na co dzień, a ostatnia moda ceniąca naturalność jeszcze bardziej podbija ten trend. Niestety, często makijaż wykonany jest w zły sposób i zamiast podkreślać atuty, staje się maską nakładaną co rano na twarz.

W tym przypadku nie ma mowy o podobnej sytuacji, gdyż ta 87-letnia babcia trafiła w ręce prawdziwej profesjonalistki. Wideo z jej metamorfozy obiegło świat i zachwyciło ludzi na całym świecie. Udostępniony na profilu ultimatebeautylist na Instagramie zebrał wiele komentarzy wyrażających uznanie dla pracy wykonanej przez makijażystkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wnuczek wpadł na szalony pomysł

Jak babcia znalazła się na fotelu makijażystki? Okazuje się, że Czeszka odpowiedzialna za tę spektakularną metamorfozę to dziewczyna wnuczka babci. Ten chciał sprawić jej miły prezent i zaprosił ją do tego eksperymentu. Patrząc na efekt prac Kristýny Pukovej nie ulega wątpliwości, że dobrze wykonany makijaż potrafi zdziałać cuda. Babcia w kilka chwil odmłodniała o kilkadziesiąt lat. Wnuczek wiedział, że jego dziewczyna bardzo ucieszy się z takiego pomysłu, ponieważ Kristyna od wielu lat w mediach społecznościowych prowadzi akcje pokazujące, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa, bez względu na wiek czy kolor skóry. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Mnóstwo Polaków jest oburzonych. Wkrótce pojawi się nowy podatek, eksperci twierdzą, że tysiące osób straci pracę

Zdjęcia przed i po odbierają mowę

Porównanie tego jak wygląda babcia przed nałożeniem na jej twarz kilka kosmetyków oraz po tym zwala z nóg. Podkład oraz umiejętne konturowanie zupełnie zmieniło to jak prezentuje się jej twarz. Podkreślenie oraz rozjaśnienie oczu sprawiło, że makijaż wydobył jej nieco przygaszony blask. Na nagraniu widać, że sama babcia nie może uwierzyć w to, że w lustrzanym odbiciu patrzy na samą siebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
  2. Niespodziewane informacje. Polski piłkarz oficjalnie podpisał umowę z wielkim Liverpoolem
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny
  8. Zamówiła kolczyki, otrzymała tajemniczą kopertę z chińskimi literami. Otworzyła, zobaczyła zawartość i oniemiała
  9. TVP przekazało tragiczną wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany muzyk, miał 47 lat

Źródło: Buzzgorilla

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News