Conchita Wurst w Polsce. Skrajnie drastyczna zmiana wizerunku, nie przypomina siebie w ogóle

Conchita Wurst w Polsce. Skrajnie drastyczna zmiana wizerunku, nie przypomina siebie w ogóle Źródło: YouTube / Eurovision Song Contest

Makijaż może całkowicie zmienić człowieka, zupełnie jak nowa fryzura lub ubranie. Kontrowersyjna Conchita Wurst zawitała do Polski w zupełnie nowej odsłonie.

Makijaż i długie włosy to był znak rozpoznawczy Conchity Wurst. Odniesione zwycięstwo w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, wzbudziło wiele kontrowersji na całym świecie. Niedawno wokalista, który wciela się w jej postać, pojawił się w Polsce i zadziwił wszystkich swoją metamorfozą.

Makijaż pozostał, reszta zupełnie się zmieniła

Postać Conchity Wurst została wykreowana przez piosenkarza i aktywistę środowisk LGBT Thomasa Neuwirtha. Austriak zwyciężył Konkurs Eurowizji w 2014, a jego występ wzbudził wiele kontrowersji na całym świecie. Chodziło o wizerunek wokalisty, który występował na scenie w pięknych, balowych sukniach i butach na wysokim obcasie, a jego znakiem rozpoznawczym były długie włosy, połączone z gęstą brodą i bardzo mocnym makijażem.

Piosenkarz niedawno odwiedził Polskę i zagrał dwa koncerty - w Krakowie i Warszawie - w ramach promocji swojego nowego albumy. Fani byli zaskoczeni zmianą, jaka zaszła w wizerunku mężczyzny. 

- Conchita została pogrzebana – choć to trochę słowo na wyrost – bo była już męcząca. Warto od niej odpocząć, aby się jeszcze bardziej nie zrazić. Sytuacja wymagała, aby zrobić coś zupełnie innego. Ten album jest kolejnym etapem i aby dobrze przejść przez życie, trzeba stale się rozwijać. Iść do przodu. Stąd powiedziałem sobie: żadnych obcasów, żadnych wysokich butów i tego typy rzeczy - powiedział wokalista w wywiadzie dla portalu "Interia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalista pożegnał się z wizerunkiem Conchity Wurst

Faktycznie, trudno rozpoznać w nim poprzednie wcielenie w stylu drag queen. Mężczyzna ściął włosy, porzucił szpilki i zaczął występować w męskim stroju. Pozostał jednak przy zaroście i mocnym makijażu, który podkreśla widocznymi kolczykami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Oprócz muzyki, mężczyzna aktywnie zajmuje się również walką o prawa mniejszości seksualnych oraz wolność światopoglądową. Powtarza, że najważniejsza jest rozmowa i wzajemny szacunek, ponad podziałami i poglądami.

- Jeśli nie potrafimy rozmawiać o polityce, ok. Trudno. Pogadajmy o tym, jak smakuje kawa, którą lubimy pić. O tym, co dzieje się za oknem. Nie musimy mieć tych samych poglądów, ale niech to nie przeszkadza nam się wzajemnie szanować. To proste reguły. Wkurza cię to, co robię? Najprościej będzie, jak po prostu nie przyjdziesz na koncert - powiedział w wywiadzie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

under the umbrella of content creation.

Post udostępniony przez Conchita WURST (@conchitawurst)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News