Polska makijażystka zrobiła make up swojej 80-letniej babci. Odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat

Polska makijażystka zrobiła make up swojej 80-letniej babci. Odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat Źródło: Instagram/annawrzodakmakeup

Kobieta zrobiła makijaż swojej 80-letniej babci, która nigdy nie odwiedzała kosmetyczki. Efekt jest niewiarygodny. Sama nie mogła uwierzyć w to, czego udało jej się dokonać. Zdjęcia spektakularnej metamorfozy obiegły sieć, internauci są zachwyceni. Twierdzą, że babcia wygląda nawet na kilkadziesiąt lat młodszą.

Anna Wrzodak, od lat zajmuje się make up'em. Zazwyczaj zajmuje się klientkami w innym wieku, jednak tym razem uznała, że zrobi makijaż swojej 80-letniej babci. Ta metamorfoza jest niesamowicie spektakularna i przede wszystkim bardzo wzruszająca. Sama makijażystka nie mogła uwierzyć, że udało jej się dokonać czegoś takiego. 

Zrobiła makijaż swojej 80-letniej babci. Niewiarygodna metamorfoza

Anna Wrzodak jest znaną polską makijażystką, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń. Oprócz tego na co dzień zajmuje się gwiazdami takimi jak Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi lub Klaudia Halejcio. Tym razem postawiła na nieco mniej znaną, ale jakże wspaniałą osobę - własną babcię!

80-letnia babcia Anny Wrzodak nigdy nie miała okazji pójść do kosmetyczki. Swoimi włosami również zajmowała się sama. Nie chodziła do fryzjera, a włosy farbowała samodzielnie. Znana makijażystka postanowiła, że tym razem to ona zajmie się kochaną babcią i zadba o jej wygląd. Wyszło znacznie lepiej niż się spodziewała!

- Moja 80 letnia babcia nigdy nie była u kosmetyczki, a włosy od zawsze farbuje sama. Dlatego chciałam, aby z moimi możliwościami zobaczyła siebie w najlepszej wersji. Zachwyt, Radość, Niedowierzanie. Te trzy słowa najlepiej to opisują! Dzielmy się tym, co mamy. Dawajmy szczęście - napisała w swoim poście na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Makijażystka zajęła się nie tylko zrobieniem makijażu. Usunęła jej wąsik, wydepilowała brwi. Fryzjer zafundował jej nowe stylowe cięcie oraz ufarbował włosy. Żółty blond ustąpił miejsca pięknemu, jasnemu odcieniowi. Makijaż z kolei pozwolił wydobyć największe atuty 80-letniej babci. Po zakończeniu zabiegu wyglądała na o kilkadziesiąt lat młodszą. Pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy: "Przepięknie, wzruszyłam się ogromnie", "Piękna metamorfoza", "20 lat mniej! Pięknie", "Efekt Wow, dużo serdeczności dla Babci".

Połączenie nowego makijażu, fryzury i pozostałych zabiegów sprawiło, że metamorfoza prezentuje się cudownie. Internauci są pełni podziwu dla umiejętności makijażystki. Anna Wrzosek była zachwycona swoim dziełem. Cieszyła się, że mogła sprawić babci małą przyjemność i pozwolić jej poczuć się niemal jak nastolatka. 

Dzisiaj grzeje: 1. W nocy media obiegła dobitna wiadomość. Dariusz Piontkowski przestał ukrywać prawdę, tysiące Polaków zawiodło się

2. Pilna akcja poszukiwawcza. Ciężko chora Nikola zniknęła bez śladu

3. Lekarze przez wiele godzin walczyli o jego życie. Niestety, nie żyje Edmund Kamiński

Świetny makijaż pozwolił wydobyć piękny kolor oczu babci. Pozostałe zabiegi sprawiły, że babcia wyglądała niczym królowa. Wielu podekscytowanych komentujących stwierdziło, że muszą sprawić swoim babciom podobną niespodziankę. Przemiana jest niewiarygodna, zresztą zobaczcie i oceńcie sami!

Najlepsze newsy: 

  1. Już dziś się zacznie, jest potwierdzenie. Wszystko na naszych oczach, uważajcie
  2. Trudne chwile Beaty Tyszkiewicz. Nie mogła się spodziewać, że tak się skończy
  3. Jest oficjalne rozporządzenie. Niestety, wiele zakazów dotyczy całej Polski, nie tylko 19 powiatów
  4. Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg
  5. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli

Źródło: Styl FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News