Ociekająca seksem polska pogodynka zdecydowała się ujawnić makabryczny sekret ze swej przeszłości. Widzowie są w gigantycznym szoku i nie mogą uwierzyć w jej wyznanie.

22-letnia Agnieszka Dziekan wygrała jakiś czas temu konkurs na pogodynkę w programie śniadaniowym „Dzień dobry Polsko”. Przed tym, kiedy rozpoczęła ona karierę medialną, zajmowała się czymś naprawdę makabrycznym i krwawym zajęciem.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki pokazał wstydliwe zdjęcie z dzieciństwa. Internauci pękają ze śmiechu

Makabryczny sekret

Jak relacjonuje seksowna pogodynka, pracowała w rzeźni, gdzie po seryjnym rżnięciu świń i bydła, ślizgała się wyciekającym z ich zwłok tłuszczu i wnętrzności. Jak mówi, to była gehenna, nie dało się oddychać i trudno było wytrzymać w takich warunkach.

– Przez trzy miesiące pracowałam w dużym zakładzie w Starachowicach. Sprzątałem sale po ubojach i rozbiorach, prałam fartuchy rzeźników. Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu – możesz sobie wyobrazić, jaka to była gehenna. Po dwóch tygodniach chciałam zrezygnować, ale stwierdziłam, że się nie poddam i pracowałam do końca umowy – opowiedziała nowa celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Daje do myślenia. Pracownik Elżbiety II zdradza jej największy sekret

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również