gollob
fot. youtube.pl/sporttvppl
Mikołaj Pilecki - 17 Marca 2018

Makabryczne wieści ws. Golloba. Sportowiec przeżywa prawdziwy horror

Niemal rok temu wielki mistrz polskiego i światowego żużla, Tomasz Gollob doznał poważnego wypadku, który uniemożliwił mu kontynuowanie kariery speedwayowej. Dla naszego sportu była to prawdziwa strata, a nadzieja na odzyskanie bydgoszczanina dla motocyklowego toru była bardzo żywa. Niestety najnowsze informacje z obozu mistrza jednośladu nie przyniosły niczego dobrego.

Przez niemal 20 lat Tomasz Gollob czarował kibiców i przeciwników na żużlowym torze. Od 1995 roku siedmiokrotnie dobywał mistrzostwo świata w speedwayu, raz indywidualnie i aż sześć razy z drużyną. Był niekwestionowanym królem polskiego motocykla, niestety jeden wypadek zmienił jego życie na zawsze.
- Jestem w stanie przejść tę długą drogę. Z myślą, że uda mi się stanąć, że będzie mi to dane za dwa czy pięć lat. Nie nastawiam się na miesiące tylko na lata - powiedział w tamtym roku TVN24 Gollob.
Wypadek, który spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego i obicie płuca nastąpił podczas treningu przed zawodami motocrossowymi w Chełmnie. Od samego początku rokowania lekarzy były bardzo złe. Specjaliści otwarcie mówili, że Gollob nie odzyska dawnej sprawności.
Ten nie tracił nadziei i aby uratować sportową karierę, wyjechał niedawno aż do Chin. Niestety wynik leczenia w Państwie Środka jest daleki od pozytywnego.

Tomasz Gollob powrócił wcześniej z leczenia

Zdeterminowany sportowiec, by dojść do zdrowia postanowił dać szansę lekarzom z chińskiego Nanningu. Tam zastosowano na nim akupunkturę i inne techniki tradycyjnej medycyny chińskiej. Gollob z Azji wrócił wcześniej niż, zakładano cały obolały i wycieńczony. Kuracja, której poddał się daleko od domu, nie tylko nie poprawiła jego sprawności, ale przyniosła sporo bólu, a nawet szkód. Żużlowiec zmęczył się brakiem szybkich efektów i pogłębiającym się cierpieniem fizycznym, związanym z kuracją. Obecnie przeżywa horror. Wyjazd miał mu bowiem pomóc, a zamiast tego - zaszkodził. Natychmiast po powrocie do kraju dawny mistrz świata oddał się w ręce bydgoskich specjalistów, którzy leczą go już od dawna. Co ciekawe taki obrót spraw jest prawdziwym ciosem dla chińczyków, którzy w szpitalu w Grudziądzu otworzyli oddział medycyny chińskiej. Po rozpowszechnieniu się historii Golloba, jego popularność może znacząco się zmniejszyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Urlopy w długie weekendy? To ich KONIEC
  2. Dramat! Koszmarnie chore polskie dzieci nie dostaną refundacji
  3. To najdroższe krzesło w Polsce. Ile kosztuje i dlaczego?
ZAMIANA<>piotr_żyła210 cytatów Piotra Żyły, które rozbawią cię do łez. Zwijamy się ze śmiechuCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
piotr_żyła210 cytatów Piotra Żyły, które rozbawią cię do łez. Zwijamy się ze śmiechuCzytaj dalej
<>Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!Czytaj dalej
źródło: fakt.pl