Makabra! Wstrzykiwał ciężarnej heroinę i zmuszał do seksu z agresywnym zwierzęciem

Makabra! Wstrzykiwał ciężarnej heroinę i zmuszał do seksu z agresywnym zwierzęciem Źródło: źródło: drugabuse.com, ytimg.com

Choć ten tydzień Gabbe Rowland zafundował jej własny chłopak, trudno nazwać go "romantycznym". Kobieta w ciągu 7 dni ze swoim mężczyzną poznała najpotworniejszy ból i szczyt upokorzenia. Wszystko to było zemstą za to, że Gabbe... była w ciąży.

28-letnia Amerykanka z Cape Cod w stanie Massachusetts ze swoim chłopakiem, Justinem Mustafą, nie miała kolorowo od samego początku. Para notorycznie się ze sobą kłóciła, by po czasie do siebie wrócić. Ich burzliwy związek trwał jednak 2 lata aż do momentu, kiedy Gabbe odkryła w 2013 roku, że jest w ciąży. Wtedy Justin pokazał swoje najmroczniejsze oblicze.

Mustafa dopadł Gabbe pod jej domem, gdzie zaciągnął do swojego samochodu i tam wstrzyknął jej heroinę. Półżywą zawiózł do swojego domu, gdzie przez kolejny tydzień poddawał straszliwemu traktowaniu. Wielokrotnie odurzał swoją ciężarną kobietę narkotykiem i gwałcił. Jednego dnia wywiózł ją do lasu, przywiązał do drzewa, bił mocno pasem i gwałcił. Nie dbał o to, że Gabbe jest w ciąży. Twierdził, że ciąża to wynik tego, że go zdradziła.

Najbardziej upokarzającą rzeczą, jaką Justin kazał zrobić swojej dziewczynie był seks oralny z jego psem - pitbullem. Kiedy upokorzona do granic możliwości kobieta robiła to, co kazał jej Mustafa, ten nagrywał wszystko na kamerę. Potem kazał jej umyć zęby i to samo zrobić sobie.

Wszystko, co zrobił Justin, wydało się, kiedy 28-latce udało się jednego dnia uciec z jego domu. Poszła wtedy do pracy, gdzie jej szef zauważył, że Gabbe jest wycieńczona, a jej skóra pełna ran. Kobieta przez płacz opowiedziała wszystko, co zrobił jej chłopak. Sprawa niedawno trafiła przed sąd, a Justin został skazany na więzienie. Mężczyzna spędzi 6 lat za kratami.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News