Chociaż w mediach coraz rzadziej mówi się w ostatnim czasie o kryzysie migracyjnym, napływ uchodźców oraz imigrantów do państw europejskich wcale nie ustaje. Niektóre kraje starają się jedynie zawierać umowy z Libią, która pomagać ma w zatrzymywaniu niekontrolowanego przenoszenia się tysięcy ludzi na przykład do Włoch. W ostatnim czasie doszło jednak niestety do ogromnej tragedii, po której służby znalazły w Morzu Śródziemnym rozszarpane ludzkie szczątki.

Marynarka libijska natrafiła na ciała około trzydziestu osób, które po katastrofie łódki zostały… zaatakowane przez rekiny. Aż czterdzieści osób zostało za to uznane za zaginione. Jak ustalono, wszyscy próbowali wspólnie dotrzeć do wybrzeży Włoch, aby tam ubiegać się o azyl.

ZOBACZ TAKŻE: Imigranci zaatakowali duńskie władze! Minister uciekła w panice

Rozszarpane szczątki

Wśród trzydziestu zwłok było na pewno troje dzieci oraz osiemnaście kobiet. Łącznie Libijczykom udało się uratować czterdzieści cztery osoby, jednak statystyki związane z ofiarami śmiertelnymi wypadku zdecydowanie przerażają.

Tylko w ten piątek włoskie oraz libijskie służby pomogły na Morzu Śródziemnym aż sześciuset sześćdziesięciu migrantom, którzy próbowali dopłynąć do wybrzeży Europy. Zostali oni oczywiście natychmiast przetransportowani do portu, z którego wypłynęli. Jak wynika ze statystyk odpowiednich organizacji, w sobotę zawrócono za to aż czterysta siedemdziesiąt osób.

ZOBACZ TAKŻE: To województwo przejęli imigranci i… z każdym dniem jest ich więcej

Czy rozmawiając z Arabem, możesz patrzeć na zegarek? Zdziwisz się! 11 zaskakujących faktów o kulturze arabskiej


Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

...

Zobacz również