Nieprawdopodobne i tragiczne zdarzenie. Kobieta zabiła swoim tłuszczem małą dziewczynkę, gdy ta się bawiła. Powiedziała, że było to „za karę”, gdyż dziewczynka zachowywała się niegrzecznie.

Do makabry doszło w USA w mieście Pensacola w północno-zachodniej Florydzie. Weronica Green Posey tego dnia miała pomóc matce 9-letniej dziewczynki ją pilnować. Dziecko bawiło się i zachowywało sie niegrzecznie, z czym rodzicielcka nie potrafiła sobie poradzić. Wezwała wtedy ciotkę by ją uspokoiła. Zrobiła to, na amen.

Jak zeznała oprawczyni, kobieta usiadła na dziewczynce za karę by ją uspokoić. Dziecko zanim umarło, miało sygnalizować ciotce i rodzicom, że się dusi, jednak nikt nie zareagował na to wołanie o pomoc. Po 10 minutach ważąca 150 kilogramów kobieta wstała, wtedy było już zapóźno.

Jak by tego było mało, matka dziewczynynki zeznała, że Weronika przed przygnieceniem córki uderzyła ją kilka razy metalową rurką. 64-latka została aresztowana i okskarżono ją o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Rodzice natomiast usłyszeli zarzut zaniedbania dziecka. Zabójczyni wyszła za kaucją, która wynosiła 125 tys. dolarów, rodzice pozostają w areszcie.

Źródło: fakt.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również