Prawdziwa makabra! Samolot zderzył się w powietrzu z helikopterem. Nadal nie wiadomo jak do tego doszło. Polacy licznie zamieszkujący tereny wokół brytyjskiego hrabstwa Buckinghamshire są w szoku i pogrążają się w przerażeniu. Nieoficjalnie mówi się już o co najmniej kilku ofiarach śmiertelnych.  

Jak informuje lokalna policja, w hrabstwie Buckinghamshire w środkowej Anglii doszło do zderzenia się w powietrzu helikoptera z samolotem. Było to koło godziny 12 czasu brytyjskiego nad wioską Waddesdon.

Na miejscu już pracują wszystkie służby ratunkowe, policja zabezpieczyła miejsce wypadku. Przyjechali także śledczy, którzy już badają przyczynę katastrofy lotniczej w Wielkiej Brytanii.

Na razie nikt oficjalnie nie podaje, czy są jakieś ofiary śmiertelne tego wypadku. Z nieoficjalnych źródeł można się dowiedzieć, że co najmniej kilka osób zginęło i tyle samo może być rannych.

Wypadek miał miejsce nieopodal słynnej neorenesansowej rezydencji Waddesdon Manor. Rzecznik prasowa rezydencji potwierdziła, że do wypadku doszło poza terenem budynku, a żadne zabudowa i okoliczne tereny nie ucierpiały. W wyniku prowadzonych na miejscu wypadku prac policja spodziewa się także sporych utrudnień na okolicznych drogach.

Screen Twitter/Daily Express

Źródło: fakty.interia.pl

Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]


Te katastrofy wstrząsnęły całą Polską!

Zobacz również