Majka Jeżowska długo ukrywała go przed światem. Kim jest syn piosenkarki?

Majka Jeżowska długo ukrywała go przed światem. Kim jest syn piosenkarki? Źródło: commons.wikimedia.com/dudek1337

Majka Jeżowska - Wojtek Jeżowski wychodzi z cienia matki. Syn znanej piosenkarki i Janusza Komana nie poszedł w ślady matki i nie ma nic wspólnego z muzyką, ale też rozwija się artystycznie.

Majka Jeżowska - Wojtek Jeżowski to syn z pierwszego związku piosenkarki z Januszem Komanem. Ikona polskiej muzyki długo chroniła dziecko przed światłem reflektorów, ale od niedawna pozwoliła mu rozwinąć skrzydła i wypłynąć na głęboką wodę. Sprawdzamy co robi syn autorki hitu "Wszystkie dzieci nasze są".

Kim jest Majka Jeżowska? "Wszystkie dzieci nasze są" znają miliony Polaków

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej rozpoznawanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jest absolwentką Wydziału Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Już w 1979 roku otrzymała wyróżnienie na festiwalu w Opolu. W 1980 znów uczestniczyła w konkursie piosenki w Opolu, zajmując trzecie miejsce w kategorii premier z piosenką "Reggae o pierwszych wynalazcach".

Niedługo później wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie wyszła za mąż za muzyka Toma Logana i osiadła, wraz z synem z poprzedniego związku - Wojtkiem - w Chicago. Jednak najbardziej znanym aspektem kariery Majki Jeżowskiej są bez wątpienia jej piosenki dla dzieci. Chcąc znaleźć piosenki dla małego syna zdała sobie sprawę, że polskie piosenki dla dzieci są bardzo słabej jakości i postanowiła to zmienić. W 1984 roku zaskoczyła słuchaczy interpretacją "A ja wolę moją mamę" Agnieszki Osieckiej. Inne przeboje Majki Jeżowskiej, to: "Wszystkie dzieci nasze są", "Dłonie" i "On nie kochał nas".

Majka Jeżowska - dziecko wychowane za granicą

Syn Majki Jeżowskiej - Wojtek Jeżowski - od najmłodszych lat wychowywał się w USA. Jeżowska tak opisywała najmłodsze lata swojego dziecka:

- Mój syn spędził okres szkoły podstawowej w Chicago, w USA, wychowywany przeze mnie i przez mojego ówczesnego, amerykańskiego męża, Toma. Można więc powiedzieć, że był wychowywany po polsko-amerykańsku. Mąż czytał z nim książki po angielsku, ja po polsku. Uczęszczał do kilku szkół: publicznych / do dwujęzycznej klasy/ i katolickich. Oprócz tego, dzięki pomocy nauczycieli w Polsce, co roku zaczynał i kończył rok szkolny w Polsce, dostając świadectwo w amerykańskiej szkole i polskiej. To szaleństwo i olbrzymie obciążenie dla mojego syna związane było z moją pracą - mówiła w rozmowie z portalem maluchy.pl

Majka Jeżowska - Wojtek Jeżowski wychodzi z cienia znanej mamy

Wojciech Jeżowski jest już od lat samodzielnym mężczyzną, który rozwija się w bardzo ciekawych kierunkach. Skończył studia na wydziale psychologii i zainteresował filmem - dokładniej reżyserią. Jego serial "Project 2020" z 2013 roku został nagrodzony wieloma nagrodami w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jest to produkcja opowiadająca o Polsce przyszłości, w której nieustanne podłączenie do Internetu zaczyna przysparzać kłopoty. Majka Jeżowska jest bardzo dumna z osiągnięć swojego syna. 

- Naprawdę robi fajne rzeczy, jestem z niego bardzo dumna. Dostał nagrodę za świetny serial, który wymyślił jakiś czas temu. W tamtym roku w Internecie można było zobaczyć 9 odcinków serialu science fiction "Project 2020", za który zresztą zdobył kilka nagród w tym roku na europejskich festiwalach filmowych, a teraz dostał w Stanach. Bardzo się cieszę, bo to zdolny chłopak - mówiła w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  2. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  3. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  4. Kim jest córka Jackie Chana? Twierdzi, że została wyrzucona z domu
  5. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
Następny artykuł