Majka Jeżowska jest wniebowzięta, ślub już na dniach. Ceremonia odbędzie się w bardzo dziwnym miejscu

Majka Jeżowska jest wniebowzięta, ślub już na dniach. Ceremonia odbędzie się w bardzo dziwnym miejscu Źródło: instagram.com majka_jezowska_

Majka Jeżowska jest niezwykle przejęta i myśli tylko o zbliżającym się ślubie. Ma nadzieję, że uroczystość będzie udana, a szalejąca nadal epidemia nie pokrzyżuje żadnych planów. Piosenkarka zdradziła, gdzie odbędzie się wesele -czegoś takiego jeszcze nikt nie widział.

Majka Jeżowska nie kryje emocji, które rosną z dnia na dzień, w końcu zbliża się ślub. Nie będzie to standardowa ceremonia, gwiazda uchyliła dziennikarzom rąbka tajemnicy.

Ślub już niedługo, ma się odbyć w specyficznym miejscu

Piosenkarka 25. maja obchodziła swoje 60. urodziny. Jak sama przyznaje, wigor jej dopisuje. Chociaż jest już dojrzałą kobietą, to w duchu i w sercu nadal szaleje młodość - najważniejsze, aby otaczać się samymi pozytywnymi ludźmi. Teraz gwiazda z niecierpliwością odlicza dni do ślubu. Nie swojego, ale syna, Wojciecha. Jest przeszczęśliwa, że Zosia zostanie jej synową. Majka Jeżowska zdradziła także, gdzie odbędzie się ceremonia,

- Ogromnie się ucieszyłam, że razem z Zosią chcą stworzyć rodzinę. Samo ich wesele ma być oryginalne, zorganizowane jak plan zdjęciowy. Przyjęcie odbędzie się w... busach. Zobaczymy, czy epidemia nie pokrzyżuje tych planów - mówi radosna Majka Jeżowska.

Majka Jeżowska jest zachwycona synową

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudno sobie wyobrazić przyjęcie weselne w busach, a nie w dużej, wspólnej sali. Gwiazda jest jednak dobrej myśli i ma to być dzień zorganizowany według wizji młodych. Majka Jeżowska uważa, że jej syn dokonał dobrego wyboru - o Zosi mówi jako o kobiecie empatycznej, rodzinnej, ale też ekstrawaganckiej. Przy okazji rozmowy o ślubie syna, dziennikarz zapytał gwiazdę, jak czuje się jako samotna kobieta. Jej związki trzykrotnie nie wypaliły.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala
2. Trwają poszukiwania 85-latka. Mężczyzna jest chory na demencję, policja prosi o pomoc

- Wspaniale! Uważam, że czas skończyć z wmawianiem kobietom, że pozostawanie w związku jest receptą na szczęście. Kobiecie potrzebne są miłość, seks i akceptacja w relacji. My nie musimy przynależeć do mężczyzn, tylko czuć się spełnione i szczęśliwe - mówiła Majka Jeżowska. Stwierdziła także, że miłość jest wokół nas, tylko trzeba ją zauważyć. Gwiazda zapewniła, że zdecydowanie czuje się kochana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News