Tym pikantnym zdjęciem Sablewska zdecydowanie przesadziła. Oniemiejcie (Zdjęcie)

Tym pikantnym zdjęciem Sablewska zdecydowanie przesadziła. Oniemiejcie (Zdjęcie) Źródło: Instagram - Maja Sablewska

Maja Sablewska codziennie stara się przekonywać Polki, że każda z nich może czuć się doskonale we własnym ciele. Jej metamorfozy były inspiracją dla wielu osób, choć czasami kobiecie udaje się również wywoływać kontrowersje. Jeden z wpisów wyjątkowo zdziwił fanów.

Maja Sablewska wzięła sobie za cel przekonywanie kobiet, że są w stanie wyglądać pięknie bez dokonywania operacji plastycznych. W jej programach często widzimy, jak celebrytka stara się przekonać uczestniczki, że ich zmartwienia i kompleksy mogą zniknąć po tym, jak uda im się dokonać kilku zmian. Często wydają się one niewielkie, jednak mają ogromny wpływ na opinie obcych.

Celebrytka regularnie udziela się również na swoim Instagramie, gdzie także próbuje przekonywać o tym, że żadna kobieta nie powinna mieć kompleksów wobec swojego wyglądu. Często podaje siebie jako wzór osoby, która nie wstydzi się swojego ciała, choć wywołuje w ten sposób także negatywne komentarze. Ostatni jej wpis wywołał ogromne poruszenie i kontrowersje.

Maja Sablewska dodała nowe zdjęcie

Gwiazda telewizji TVN od kilku lat prowadzi swój program dla kobiet, w którym udowadnia, że każdy może przejść metamorfozę. Trafiają tam najczęściej kobiety, które mają problem z zaakceptowaniem swojego ciała, takie, które nie są w stanie poradzić sobie z problemami i potrzebują pomocy specjalisty. Za taką osobę uważana jest własnie Maja Sablewska, która także miała kiedyś podobne problemy.

Przed laty celebrytka udzieliła wywiadu, w którym tłumaczyła, że kiedyś miała dokładnie takie same problemy, jak uczestniczki jej programu. Także nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu i czuła się źle w swoim ciele, ale zdecydowała się na wielkie zmiany, dzięki którym dziś jest uważana za specjalistkę w dziedzinie stylu. Teraz chce pomagać innym osobom, które mają te same problemy.

Sablewska często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chwali się zdjęciami z różnych sesji. Ostatnio zdziwiła internautów, gdy dodała zdjęcie w samych majtkach. Pojawiły się głosy, że kobieta odsłoniła zdecydowanie zbyt dużą część swojego ciała i nie powinna decydować się na publikowanie efektów tak odważnych sesji w internecie. Wygląda jednak na to, że nie ma ona zamiaru podążać za poradami innych.

Maja Sablewska dzieli się kontrowersyjnym zdjęciem

Na jej koncie pojawiła się nowa fotografia z jednej z licznych sesji, w których bierze udział. Stylistka pozuje na zdjęciu w skórzanej ramonesce i przezroczystym body, przez które prześwitują jej piersi. Wpis musiał zostać ocenzurowany, by nie naruszać regulaminu Instagrama. Wiele osób dziwiło się, że gwiazda zdecydowała się na tak odważną publikację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szału nie wzbudza - to opinia kolegów z pracy. Najmłodszy dodał: żenada. Ja się nie wypowiem - pisze jedna z komentujących.

- Nie rozumiem tych ostatnich pani zdjęć... bardzo lubię program, ale te ostatnie postrzegam jako krzyk w kierunku - no właśnie, kierunku czego? - pyta internauta.

(fot. Instagram - Maja Sablewska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok i niedowierzanie! Marta Kaczyńska obnosi się swoim bogactwem. Jej posiłek kosztuje tyle, co emerytura przeciętnego Polaka
  2. Mąż Agnieszki Chylińskiej to największa tajemnica polskiego show-biznesu. Nikt nie wie, kim on jest!
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News