Sablewska oszalała! Opublikowała zdjęcie, internauci są bezlitośni

Sablewska oszalała! Opublikowała zdjęcie, internauci są bezlitośni

Maja Sablewska to wywołująca skrajne emocje u Polaków i Polki stylistka oraz celebrytka. Jej gust podziwiali do tej pory wszyscy, ale jedno zdjęcie na Instagramie skutecznie zniszczyło reputację celebrytki. Internauci nie pozostawili na Sablewskiej suchej nitki!

Stylistka wstawiła na Instagrama zdjęcie z planu swojego autorskiego programu "SOS - Sablewska od stylu". Na gorącej fotce postanowiła odsłonić kawałek brzucha. Z pewnością jednak nie spodziewała się tego typu komentarzy! Samo odsłonienie ciała nie było powodem kontrowersji. Przyczyną okazała się figura znanej stylistki.

Maja Sablewska ma wklęsły brzuch? Internauci przerażeni!

- Szczupła zadbana figura jest Ok, zdrowe odżywianie, joga i te srele morele. No ale sorry, taki brzuch to nie brzuch płaski tylko zapadnięty. Czasem ludzie w pogoni za piękną zdrową sylwetką zajdą-zapędzą się za daleko. Fajna z ciebie kobietka ale po co to wszystko? Po co aż tak? To już nie wygląda fit, ani ładnie - napisał jeden z obserwatorów Sablewskiej. Niezadowoleni użytkownicy Instagrama nie mogli zostawić tego zdjęcia bez komentarza. Część z nich uważa, że stylistka promuje bardzo złe wzorce. Jeszcze inni twierdzą, że taki brzuch jest po prostu brzydki i niekobiecy. - Dlaczego ty to sobie robisz??? Kobieto opanuj się, gdyż to nie jest brzydkie, to jest obrzydliwe, odpychające, aseksualne. Bycie babochłopem powinno być zakazane!!! - pisze internautka, podkreślając swoje przejęcie wizerunkiem stylistki. Oczywiście znalazły się komentarze, które popierały gwiazdę, niezależnie od wyglądu, a nawet uważały tak płaski brzuch za atrakcyjny. Jednak w tym wypadku liczba komentarzy na "nie" zdecydowanie przeważała. Maja Sablewska wydaje się nie przejmować krytykami, ponieważ na żadne negatywne słowa w jej kierunku nie odpowiedziała. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okropne! OSZPECILI aktorkę hitów TVP
  2. Pytanie na Śniadanie: Skandal z prowadzącymi w tle, TVP ma problem
  3. Martyna Wojciechowska próbowała to ukryć. Wszystko się wydało
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News