Wściekła riposta Gessler na słowa, że jest gruba: "Znany jesteś z robienia lasek konikom pony"

Wściekła riposta Gessler na słowa, że jest gruba: "Znany jesteś z robienia lasek konikom pony"

Najbardziej znana restauratorka w Polsce jest znana z kontrowersyjnych zachowań. Jednak jej odpowiedzi na negatywne komentarze internautów są dość enigmatyczne. "Znany jesteś z robienia lasek konikom pony"- piszę Magda Gessler.

Obecnie restauratorka podróżuje po Kanadzie. Na swoim Facebooku zamieszcza zdjęcia z podróży, pod którymi można znaleźć wiele komentarzy. W jednym z nich internauta zarzucił Magdzie Gessler, że jest "brzydka, gruba uśmiechnięta i złośliwa". Celebrytka w odpowiedzi zaproponowała, iż ugotuje go w rosole i poda na obiad.

Jednak drugi komentarz stawia restauratorkę w dużo gorszej pozycji. Gdy internauta za imputował, że Magda Gessler dobrze robi laskę, celebrytka nie pozostała dłużną. Oznaczyła go w poście i napisała, że jest znany z zaspokajania oralnie koników pony.

Zastanawiające jest połączenie popularnych animowanych postaci z czynnością seksualną. Wielu internautów było zachwyconych ripostą popularnej restauratorki. Z kolei inni przekonywali, że takie teksty są poniżej poziomu.

madzia2

madzia

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News