Nowe informacje ws. tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk. Prokuratura przedłużyła śledztwo

Nowe informacje ws. tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk. Prokuratura przedłużyła śledztwo Źródło: pikio.pl

Magdalena Żuk zmarła tragicznie w Egipcie. Od dnia jej śmierci śledczy starają się poznać prawdę, jednak wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. Właśnie pojawiły się kolejne informacje na temat sprawy.

Magdalena Żuk zginęła w zagadkowych okolicznościach, a jej sprawa nie zakończy się, dopóki nie zostanie odkryta cała prawda. Co jakiś czas, w mediach pojawiają się nowe doniesienia, jednak wciąż nie przynoszą upragnionych efektów śledztwa. Czy tym razem będzie inaczej?  

Tragiczna śmierć w Egipcie. Domysły i spekulacje 

Warto wspomnieć, że Magdalena Żuk zmarła po tym, jak udała się na samotną wycieczkę do Egiptu. Dziewczyna zaczęła dziwnie się zachowywać, a chwilę później ponoć targnęła się na własne życie. Zdarzenie miało miejsce w kwietniu 2017 roku i od tego czasu nie udało się jednoznacznie stwierdzić, co zaszło w tropikalnym kurorcie.

Zdaniem rodziny oraz śledczych, Żuk mogła paść ofiarą handlu ludźmi, została wykorzystana oraz odurzona różnymi środkami przez przebywających w jej okolicy mężczyzn. Wciąż jednak nie udało się znaleźć materiału dowodowego, który rozwiałby wszelkie domysły i spekulacje. 

Magdalena Żuk: nowe informacje w sprawie śledztwa dotyczącego jej śmierci

W mediach właśnie pojawiły się nowe informacje na temat śledztwa w sprawie tajemniczej śmierci. Jak wiadomo, miało ono zakończyć się 30 czerwca 2019 roku czyli za kilka dni, jednak zostanie przedłużone. Wszystko za sprawą materiału dowodowego. Prokuratura czeka na przetłumaczenie dokumentów, które otrzymała od prokuratury egipskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Przychyliliśmy się do wniosku prowadzącej to postępowanie Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, która czeka na tłumaczenie materiałów dowodowych przekazanych przez egipską prokuraturę i tamtejsze organy prowadzące dochodzenie w tej sprawie. Prokurator musi też jeszcze mieć czas na zweryfikowanie tych materiałów - mówi Katarzyna Bylicka, rzecznik Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. 

Obecnie wiadomo, że śledztwo ma trwać do końca bieżącego roku. Znów pojawiła się nadzieja na odkrycie prawdy, a rodzina Magdaleny Żuk wierzy, że sprawiedliwość zostanie wymierzona.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. TVN: Nagły koniec upałów! Wiatr nawet 90km/h i potężne burze uderzą w Polskę już za kilka godzin
  4. Skandaliczne słowa uczestnika Mam Talent. Jurorzy musieli przerwać występ
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Popularne
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News