Jedno nagranie może przekreślić karierę Ogórek. Potwornie się go wstydzi

Jedno nagranie może przekreślić karierę Ogórek. Potwornie się go wstydzi Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Magdalena Ogórek jest obecnie jedną z najbardziej znanych twarzy Telewizji Polskiej. Droga działaczki prowadząca do zbliżenia z Prawem i Sprawiedliwością była jednak długa i kręta. Doskonale pokazuje to jedno ze starych nagrań dziennikarki, którego dziś niezwykle się wstydzi.

Ogórek pracuje obecnie dla TVP. Prowadzi między innymi program "Studio Polska", w którym kieruje dyskusją przedstawicieli i zwolenników różnych opcji politycznych w naszym kraju.

Skomplikowana polityczna przeszłość

Działaczka nie zawsze była jednak blisko związana z Prawem i Sprawiedliwością oraz Telewizją Polską. Warto przypomnieć, że w 2015 roku ubiegała się o urząd prezydenta Polski jako kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To właśnie z okresu kampanii wyborczej pochodzi nagranie, na którym polityk w pozytywnych słowach wypowiada się na temat legalizacji związków partnerskich. Jak powszechnie wiadomo, zarówno PiS jak i szefostwo Telewizji Polskiej nie są ich zwolennikami.

Magdalena Ogórek na zadziwiającym nagraniu

- Jeżeli Polacy wybiorą mnie na swojego prezydenta, na pewno podpiszę ustawę o związkach partnerskich, ponieważ uważam, że państwo oraz politycy nie powinni zaglądać do życia prywatnego obywateli i to nie państwo powinno decydować kto, jak i z kim chce żyć. To jest dla mnie bardzo ważne - stwierdziła Ogórek z uśmiechem, czego dziś zapewne się wstydzi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurski nie zapomni tego Opola. Gwiazda ze sceny boleśnie go PONIŻYŁA
  2. Ogórek zaprezentowała za dużo w programie na żywo. „Zboczeńcy!”
  3. Syn posła PiS roztrzaskał samochód i UCIEKŁ! Mógł być pijany
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News