Wydało się, ile zarabia Magdalena Ogórek. Astronomiczna kwota powala na kolana

Wydało się, ile zarabia Magdalena Ogórek. Astronomiczna kwota powala na kolana Źródło: Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek dała się poznać wszystkim Polakom jako kandydat na prezydenta z 2015 roku. Po przegranych wyborach zakończyła przygodę z polityką i została dziennikarką w TVP. Widzowie mają okazję oglądać ją w programach "O co chodzi" i "Minęła dwudziesta". Dziś przez przypadek wypłynęła informacja o tym, jakie są zarobki dziennikarki w polskiej telewizji.

Magdalena Ogórek zgodnie ze słowami, które dzisiaj padły, zarabia astronomiczną kwotę za swoją pracę w TVP. Bogdan Borusewicz zupełnie przypadkiem podzielił się ze słowami jej zarobkami. Dziennikarka szybko zabrała głos w sprawie, przekazując, co sądzi o wypowiedziach na temat wypowiedzi wicemarszałka senatu. 

Ile zarabia Magdalena Ogórek?

Podczas posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu poruszony został temat afery w Radiowej Trójce w związku z anulowaniem z Listy Przebojów Trójki piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Jedną z osób, która dzieliła się swoim zdaniem w sprawie, był wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bogdan Borusewicz próbował dowiedzieć się od władz, ile zarabiają dziennikarze w Polskim Radiu. Co więcej, próbował dowiedzieć się, jakie wynagrodzenie otrzymują dziennikarze w TVP. Przy okazji wypowiedzi podzielił się on z Polakami zawrotną informacją na temat zarobków Magdaleny Ogórek.

-Ilekroć przychodziłem w poprzednim okresie do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem, jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki (...) Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?" - powiedział Borusewicz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

Magdalena Ogórek zabrała głos w sprawie 

Sprawa została poruszona przez Ogórek na Twitterze. "Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygra Trzaskowski". Dziennikarka została zapytana w komentarzach, ile w takim razie zarabia. Jednak Magdalena Ogórek nie podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  4. Zapadła ostateczna i oficjalna decyzja ws. wesel. Narzeczeni nie będą zadowoleni
  5. Synoptycy ostrzegają, lepiej przełożyć plany na weekend. Już jutro pogoda rozczaruje wielu Polaków
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News