Sprawa Magdaleny Żuk nagle powraca. Prokuratura wydała ważny komunikat

Sprawa Magdaleny Żuk nagle powraca. Prokuratura wydała ważny komunikat Źródło: Facebook Magdalena Żuk

Magda Żuk zmarła przed trzema laty w kurorcie Marsa-Alam w Egipcie. Sprawą śmierci 27-letniej Polki żył niemal cały kraj. Do dziś okoliczności w jakich doszło do tragedii wciąż budzą wiele wątpliwości. Jeleniogórska Prokuratura Okręgowa zdecydowała o powrocie do tragicznej sprawy z końcówki kwietnia 2017 roku. Wydano ważny komunikat.

Magda Żuk to 27-latka z Bogatyni, która 25 kwietnia 2017 roku udała się na wakacje do kurortu Marsa-Alam w Egipcie. Wycieczka miała być niespodzianką dla jej chłopaka, Markusa. Niestety, okazało się, że partner kobiety nie miał ważnego paszportu. Magda postanowiła wyjechać samotnie. Nie spodziewała się, że ten urlop przypłaci życiem. Do tej pory sprawa śmierci dziewczyny nie została wyjaśniona. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała komunikat w sprawie śledztwa.

Magda Żuk zmarła tragicznie przed trzema laty

Magda Żuk zaczęła zachowywać się nietypowo już po dwóch dniach pobytu w Egipcie. Partner, z którym rozmawiała przez telefon, był zaniepokojony tym, co działo się z jego ukochaną. Później ich kontakt zaczął się urywać. Podczas ostatniej z rozmów roztrzęsiona 27-latka poprosiła Markusa, by zabrał ją do Polski. Wkrótce później do internetu wyciekły wstrząsające nagrania z hotelowego pokoju i szpitala w Marsa-Alam. Na wideo widać, jak kobieta szarpie się z personelem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Partner Magdaleny, w porozumieniu z biurem podróży i polskim przedstawicielstwem dyplomatycznym w Kairze, zaplanował wcześniejszy powrót dziewczyny do kraju. Niestety, ze względu na stan zdrowia nie została wpuszczona na pokład samolotu. Po tym wydarzeniu kobieta miała wyskoczyć z pierwszego piętra placówki medycznej. 27-latka trafiła na oddział intensywnej terapii, a następnie została przetransportowana do szpitala w Hurghadzie. Obrażenia były na tyle poważne, że zmarła 30 kwietnia 2017 roku.

Śledztwa w sprawie Magdaleny Żuk prowadzą zarówno polska, jak i egipska prokuratura. Biegli biorą pod uwagę wersje uwzględniające handel ludźmi, handel narkotykami oraz śmierć bez udziału osób trzecich. Hipoteza, która najczęściej pojawiała się w mediach, dotyczyła załamania nerwowego i samobójstwa. Dochodzenie było bardzo intensywne, przesłuchano blisko 200 osób i zapoznano się z licznymi zapisami monitoringu. Dwukrotnie przeprowadzono również sekcję zwłok. Nikomu nie postawiono zarzutów.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

Prokuratura Regionalna we Wrocławiu na wniosek Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze zdecydowała o przedłużeniu śledztwa w sprawie śmierci 27-latki do końca grudnia bieżącego roku. Wynika to z faktu, że zaszła konieczność wystąpienia do strony egipskiej o udostępnienie kolejnych dokumentów. Mimo, że obrażenia Magdy Żuk wskazują na śmierć samobójczą, Paweł Jurewicz, pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk, obstaje przy hipotezie związanej z zabójstwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy
  4. Śmigłowiec rozbił się w polskim mieście. Dwie osoby nie żyją, dramatyczna akcja ratunkowa
  5. Wprowadzono kluczowe zmiany w 500 plus. Wszyscy rodzice muszą o nich pamiętać
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

 
 
 Źródło: MSN/Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News