Magda Narożna niespodziewanie przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje

Magda Narożna niespodziewanie przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje Źródło: Instagram.com madzia_pim

Magda Narożna przekazała niezwykle radosną nowinę, fani tłumnie przesyłają wokalistce gratulacje. Gwiazda disco polo w końcu odnalazła szczęście po burzliwym rozstaniu z mężem i współzałożycielem zespołu Piękni i Młodzi, Dawidem Narożnym.

Magda Narożna rozstała się z Dawidem Narożnym w atmosferze skandalu. Kulminacyjnym momentem była bójka, do której doszło na początku roku pomiędzy byłym małżeństwem oraz ich obecnymi partnerami. Teraz gwiazda disco polo i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przekazała fanom wyjątkowo radosne wiadomości.

Magda Narożna powiadomiła fanów o rozwodzie z Dawidem Narożnym w połowie 2019 roku

Po rozstaniu Magdy i Dawida Narożnych byli małżonkowie pozostawali w bardzo napiętych relacjach, a bójka, do której doszło w nocy z 1 na 2 stycznia w hotelu Aquarion w Zakopanem, była kulminacyjnym momentem afery w zespole Piękni i Młodzi. Do rękoczynów doszło pomiędzy byłymi małżonkami i ich obecnymi partnerami, a w wyniku afery na SOR trafiła aktualna ukochana Dawida Narożnego, Joanna.

Po tym zdarzeniu, w zespole Piękni i Młodzi nastąpiło sporo zmian. Ze składu grupy został wykluczony Dawid Narożny, który skupił się na solowej karierze. Zastąpił go Daniel Biczak czyli wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, który już 3 lata temu dołączył do muzyków.

Magda Narożna pochwaliła się fanom radosną nowiną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid Narożny na początku lipca przekazał fanom dobre wieści, gwiazdor i jego ukochana spodziewają się dziecka. Niedawno radosnymi wieściami podzieliła się z wielbicielami również jego była żona. Wokalistka zdradziła w programie "Pytanie na śniadanie", że właśnie się zaręczyła.

- Były zaręczyny. W Rzymie. Jeszcze nikt nie wie, tylko rodzina wiedziała. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory śmieję się, że się potknął, znalazł ten pierścionek, klęknął i spojrzałam na niego, to musiał się zapytać - wyznała Magda Narożna.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. "Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat". Wstrząsające doniesienia Gazety Wyborczej

Wybranek gwiazdy ma na imię Krzysztof, wokalistka zna go od dzieciństwa. Gwiazda nie kryje radości z zaręczyn, jej partner daje jej ogromne wsparcie i miłość, artystka w końcu odnalazła szczęście po burzliwym rozwodzie.

- Znamy się od ponad 20 lat, od podstawówki. To jest coś pięknego, że po tylu latach można tak naprawdę stworzyć związek. Od przyjaźni do miłości jest taki maleńki krok. Krzysiek ma wszystko, czego potrzebuje kobieta. Jest dobry, ogromnie mnie szanuje, kocha, jest ze mną w trudnych chwilach, zawsze mogę na nim polegać i czuję się bardzo bezpieczna - powiedziała gwiazda w programie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Napisała ostry komentarz pod zdjęciem Antka Królikowskiego z nową dziewczyną

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News