Magda Narożna
Instagram.com madzia_pim
Konrad Karpiuk - 10 Maja 2020

Magda Narożna z Pięknych i Młodych przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje

Magda Narożna, wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi niedawno przeżywała trudne chwile. Rozstała się z dotychczasowym partnerem, co spowodowało konflikt i rozłam w zespole. Przez długi czas nie było pewne, co stanie się z jej grupą muzyczną. Na szczęście chwile nerwów i niepokoju odeszły w niepamięć, ponieważ wokalistka skupi się na czymś innym - właśnie przekazała radosną nowinę.

Magda Narożna jeszcze przed wybuchem epidemii znajdowała się z poważnym konflikcie ze swoim byłym partnerem, z którym występowała w zespole. Do tego wszystkiego doszły medialny kontrowersje i publiczne pranie brudów. Wygląda jednak na to, że niedługo będzie mogła odpocząć w towarzystwie małego dziecka.

PaznokcieTwoje paznokcie wyglądają podobnie? Lepiej szybko iść do lekarza, mogą być objawem poważnej chorobyCzytaj dalej

Magda Narożna przekazała wyjątkowo radosną nowinę

Jak się okazało, gitarzysta zespołu Piękni i Młodzi zostanie tatą po raz drugi, co więcej, tm razem będą to bliźniaki. Dotychczas wychowywał córkę Michalinę. Magda Narożna zostanie więc ciocią dwójki dzieci.

- Daniel Biczak zostanie tatą bliźniaków. Zarówno ja, jak i Daniel Wilczewski nie możemy się już doczekać. Wszyscy jesteśmy dla siebie jak rodzina [...]. Pamiętam, jak przysłał mi ze szpitala zdjęcie malutkiej tuż po jej przyjściu na świat. To był wzruszający moment i cieszę się, że chciał się nim ze mną podzielić - opowiadała Magda Narożna dla magazynu "Na Żywo".

Magda Narożna nie próżnuje w trakcie kwarantanny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pizza była stałym elementem diety pewnego mężczyznyCodziennie przez 10 lat zamawiał pizzę z jednej restauracji. Efekty są powalające, jego życie zmieniło się nie do poznaniaCzytaj dalej

Jak przyznaje Magda Narożna, w trakcie kwarantanny zajmuje się dwiema rzeczami. Jedną jest wychowanie swojej córki Gabrieli, która uczy się teraz w trybie zdalnym. Gwiazda mówi, że w obecnej sytuacji, jej pociecha wymaga sporo pomocy ze strony matki. Wokalistka nie porzuca również swojej pracy i wraz z resztą zespołu, za pośrednictwem konferencji online pracuje nad nowym materiałem.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

- Wtedy rozmawiamy o tym, co u nas i szlifujemy materiał na kolejny singiel. Większość pracy przy tej piosence już została wykonana. Teraz tylko musimy dokończyć klip [...]. Takie utwory są teraz potrzebne - mówi Magda Narożna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne słowa Anny Dereszowskiej. Wraz z córka cierpi na tę samą nieuleczalną chorobę
  2. Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z Małyszem
  3. Porwana 11-latka znalazła się po 6 latach. Detektyw zdradza, co się z nią dział, włos się jeży na głowie
  4. Polacy mogą dostać 1000 złotych od rządu. Nowy projekt zakłada jeden warunek
  5. Niezwykle ważne informacje, za chwilę wprowadzą nowe przepisy. Kierowcy mogą dużo łatwiej stracić prawo jazdy
  6. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News