Zapłakana Magda Mołek bez sił i nadziei. Nigdy w życiu nie czuła się tak bezsilna

Zapłakana Magda Mołek bez sił i nadziei. Nigdy w życiu nie czuła się tak bezsilna Źródło: Instagram/Magda Mołek

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek "Dzień dobry TVN". Bardzo rzadko opowiada o swojej rodzinie i o życiu prywatnym, a woli skupiać się na wykonywaniu swojej pracy. Teraz jednak po raz pierwszy opowiedziała w wywiadzie o swoich rozterkach i problemach.

Magda Mołek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Na co dzień można ją oglądać w programie "Dzień dobry TVN", w którym od wielu lat zachwyca miliony Polaków. Sama słynie z tego, że bardzo chroni swoją prywatność i niezwykle rzadko mówi w mediach o swoim życiu, jednak ostatnio w wywiadzie dla VIVY po raz pierwszy opowiedziała o swojej rodzinie, a także o trudnościach, z jakimi się musi mierzyć. 

Magda Mołek szczerze o problemach

Magda Mołek uchodzi za wzór dziennikarstwa telewizyjnego. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do rozmowy z gościem, potrafi zadać interesujące pytanie i posiada ogromną wiedzę na różne tematy. Jej kariera zawodowa rozwija się wspaniale, nikt jednak nie wiedział, że prywatnie jest bez siły i nadziei. 

Prezenterka pierwszy raz zdecydowała się opowiedzieć  o swoim życiu prywatnym. Szczerze wyjawiła jak wygląda jej sytuacja rodzinna. Nigdy wcześniej nie zdobyła się na takie wyznanie oraz nie czuła się tak bezsilna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapłakana Mołek czuła się bezsilna

Prezenterka uchodzi za kobietę sukcesu, która zawsze jest silna i niezależna. To, co wyjawiła podczas wywiadu z VIVĄ sugeruje jednak, że kobieta również przeżywa swoje dramaty i nie zawsze udaje jej się powstrzymać łzy. Opowiedziała o swoim małżeństwie z prawnikiem Maciejem Taborowskim i o opiece nad synami. Przyznała, że czasem ciężko jej pogodzić karierę zawodową, która jest taka wymagająca, z życiem rodzinnym.

Wyjawiła także, że czasem nie ma zwyczajnie siły i wszystko ją przerasta. Dziennikarka każdy swój dzień zaczyna o 5 rano, bo właśnie wtedy budzi się jej syn Stefan. Kobieta jest w ciągłym biegu i nie ma chwili czasu na odpoczynek. Pierwszy raz opowiedziała o trudnym okresie, w którym miała wrażenie, że nie da sobie rady ze swoimi obowiązkami. 

-W tym roku pierwszy raz w życiu płakałam ze zmęczenia. Czułam się bezsilna, zagubiona, miałam wrażenie, że nigdy już nie będzie lepiej. Oczywiście wstawałam i jak to ja – załatwiałam sprawy - opowiada o kryzysie Mołek. 

Później dodaje, że oczywiście w chwilach słabości mogła liczyć na wsparcie swojego męża. To było pierwsze tego typu osobiste wyznanie dziennikarki TVN-u. Być może te słowa będą dla wielu kobiet dodaniem otuchy. Skoro nawet taka kobieta sukcesu jak Magda Mołek ma czasem doła to to znaczy, że to zupełnie normalne i nie ma się czego wstydzić. Każdy powinien sobie pozwolić na chwilę szczerości i emocjonalności. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Komorowska broni Agaty Dudy! Jej słowa poruszyły tysiące Polek, które przeżywają podobne dramaty 
  2. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News