Magda Gessler, nielegalne działania
instagram.com magdagessler_official
Weronika Wasiak - 6 Listopada 2020

Restaurator, któremu pomaga Magda Gessler przerwał milczenie. Chodzi o nielegalne działania

Magda Gessler nie mogła siedzieć z założonymi rękami. Gdy restaurator, któremu pomagała zaczął mówić o nielegalnych działaniach, musiała wydać oświadczenie.

Magda Gessler od lat przemierza Polskę ze swoim programem, w którym ratuje upadające restauracje i nadaje im zupełnie nowego smaku. Gospodyni, jak i same "Kuchenne rewolucje", cieszą się ogromnym uznaniem w oczach widzów. Nikt nie przypuszczał, że wokół uwielbianej Magdy wybuchnie taki skandal.

Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 latNie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 latCzytaj dalej

Restaurator, któremu pomogła gwiazda TVN powiedział o nielegalnych działaniach. Magda Gessler zabrała głos

Serwis Pomponik przypomina, że kilka lat temu ekipa "Kuchennych rewolucji" udała się do knajpy "Kiełbacha i Korale" w Bukowinie Tatrzańskiej zmieniając ją w pizzerię "Janosik". Chociaż rewolucja zakończyła się powodzeniem, nieco później nowy dzierżawca przekształcił lokal w "Schronisko Smaków" i zaprosił do współpracy samą Magdę Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Gwiazda TVN przystała na propozycję i od tamtej pory sprawuje pieczę nad nową restauracją. Jak przytacza Pomponik, w ostatnim czasie "Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego z Zakopanego odkrył, że "Schronisko Smaków" powiększyło się o oszklone tarasy i pawilon handlowy". Okazuje się, że oba obiekty to "samowola budowlana".

Tabloid skontaktował się z panem Łukaszem Zadylakiem, właścicielem lokalu, który jasno odpowiedział na pytanie, czy Magda Gessler wiedziała o nielegalnych działaniach. Wprost zaprzeczył, jakoby gwiazda miała z tym cokolwiek wspólnego.

- Magda Gessler nie jest właścicielką restauracji "Schronisko Smaków" ani sklepu "Spiżarnia Schroniska Smaków". Nie podejmowała ona jakichkolwiek decyzji w zakresie ich rozbudowy. Współpracuję z Panią Magdą od wielu lat na podstawie umowy o współpracę, w ramach której doradza nam ona w kwestiach kulinarnych i gastronomicznych, jednakże - co należy podkreślić - wszelkie decyzje biznesowe należą wyłącznie do mnie. Pani Magda nie wiedziała o tym, że nie wystąpiliśmy o pozwolenie na rozbudowę budynku, w którym mieści się restauracja. Tym samym, wszystkie dotychczasowe doniesienia medialne są nieprawdziwe - przekazał w rozmowie z serwisem pan Łukasz.

Głos zabrała również sama zainteresowana, która nieoczekiwanie znalazła się w ogniu krytyki. W stronę Gessler zostały bowiem skierowany zarzuty, według których miała zezwolić na budowę obiektów stwarzających realne zagrożenie dla zdrowia i życia odwiedzających.

Za pośrednictwem Facebooka restauratorka wydała oświadczenie zajmują to samo stanowisko, co w rozmowie z Pomponikiem właściciel "Schroniska Smaków".

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

- Doradzam w kwestiach kulinarnych i gastronomicznych, mam wpływ na wystrój lokalu. Wszelkie decyzje biznesowe należą do właściciela restauracji. Kwestie jakiejkolwiek rozbudowy tak restauracji, jak i sklepu stacjonarnego, leżą wyłącznie w gestii osób zarządzających obiektem i nie zależą w żadnym stopniu od mojej wiedzy, zgody czy opinii - napisała Magda Gessler.

Obrazy Pikio

Facebook.com Magda Gessler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  3. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  4. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  5. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  6. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  7. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  8. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News