Magda Gessler zwariowała! Fanów restauratorki wbiło w fotele

Magda Gessler zwariowała! Fanów restauratorki wbiło w fotele

Magda Gessler, znana restauratorka, totalnie zwariowała. Najbardziej rozpoznawalna osoba od kuchennych rewolucji powiedziała coś, co wbiło fanów w fotele. Takiej wypowiedzi nikt się jeszcze nie spodziewał. Zobaczcie, co gwiazda powiedziała.

Magda Gessler to znana restauratorka. Wszyscy kojarzą ją z fenomenalnego programu na stacji TVN pt. "Kuchenne Rewolucje". Teraz dowiadujemy się, że gwiazda zwariowała. Fanów aż wgniotło w fotele, jak to usłyszeli. Sprawa jest naprawdę poważna, chodzi nie tylko o zdrowie, ale i o relacje z rodziną. Magdę Gessler znają chyba wszyscy. Od wielu lat związana jest z TVN-em i występuje w różnych produkcjach związanych z kuchnią. Jej największym sukcesem medialnym niewątpliwie jest program "Kuchenne rewolucje", który z powodzeniem prowadzi od lat. Jest to także jeden z najpopularniejszych programów w Polsce.

Magda Gessler - doświadczona restauratorka, jurorka show TVN

Jako doświadczona restauratorka, która zarządza kilkoma lokalami w całej Polsce, pomaga innym stanąć na nogi. Sama oferuje u siebie pyszne dania skrzętnie przygotowywane przez najlepszych kucharzy w kraju. "Ma być smacznie, jak u mamy", taką zasadą kieruję się przy rewolucjach. Kobieta jest również jurorką w programie "Masterchef", gdzie sprawdza umiejętności kucharzy amatorów, którzy aspirują, do zostania kimś wielkim. W nawale pracy zapomniała o najważniejszych sprawach, czyli o sobie i o rodzinie. Ona oraz jej syn Tadeusz, udzielili wywiadu dla magazynu Viva o tym, jak wyglądają ich relacje rodzinne i co się dzieje u Magdy Gessler. Kobieta mówi, że jej relacje z synem niestety nie były łatwe i przyjemne, ale dlaczego tak się działo?

Magda Gessler o relacji z synem

Tadeusz przez jakiś czas mieszkał w Hiszpanii. Po śmierci swojego ojca wrócił do Polski. Jego opieką jednak zajęła się babcia, a nie Magda Gessler. Ta rzuciła się w szaleńczy wir pracy, zarządzała restauracjami i udzielała się w telewizji. Kosztowało ją to sporo czasu oraz zatraciła dobre relacje z synem. Syn Gessler próbował swoich sił w różnych zawodach. Najpierw był terapeutą później zamarzyła mu się fotografia. Matka go jednak namówiła na zarządzanie restauracją. Oboje byli tak pochłonięci, że stracili ze sobą kontakt. - Zdystansowałem się w pewnym momencie. Musiałem sobie wszystko poukładać, a przede wszystkim odnaleźć siebie - powiedział jej syn, Tadeusz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Restauratorka sama przyznaje, że zwariowała

Gessler również ciężko znosiła taki stan rzeczy. Ciągle pracowała i nie miała czasu nawet dla siebie. Kobieta nie lubi o tym rozmawiać. Na szczęście to wszystko jest już za nimi. Magda Gessler postanowiła zająć się w końcu sobą i odbudować relacje rodzinne. Sama stwierdziła, że totalnie zwariowała. – To są trudne sprawy, o których nie chcemy rozmawiać. Byliśmy ze sobą. Nawet jak przez moment życie nas rozdzieliło. Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuje zmiany. Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji", że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham – powiedziała Magda Gessler. Fani są w ogromnym szoku po tym, co powiedziała restauratorka. Wielu myślało, że kobieta ma sielankowe życie i żyje w dostatku i luksusie. W fotele wgniotło ich to, że restauratorka publicznie przyznała, iż zwariowała. Taka deklaracja jest bardzo odważna. Ale być może tym zaskarbi sobie sympatię wielu widzów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Klienci nie wierzą własnym oczom! Taką promocję na Black Friday przygotował Lidl
  2. Justin Bieber zakończył karierę! Fanki piosenkarza są zdruzgotane
  3. Przedszkolak zrobił 4000 pompek. Nagroda jaką dostał szokuje
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
Następny artykuł