Magda Gessler ZNIEWAŻONA za granicą! Restauratorka jest wściekła

Magda Gessler ZNIEWAŻONA za granicą! Restauratorka jest wściekła

Magda Gessler jest polską restauratorką, którą dzięki medialnej aktywności i występowaniu przed kamerami pokochała cała Polska. Niewielu wie, że kobieta pracuje właśnie nad własną kolekcją ubrań, która promowana miała być za granicą, coś jednak poszło nie tak. Została bezczelnie znieważona. 

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, która wybiła się dzięki prowadzeniu oraz zasiadaniu w jury programów TVN. Największy rozgłos zyskała dzięki Kuchennym rewolucjom w których zajmowała się bezwzględnym krytykowaniem restauracji, by z czasem przekształcać je w miejsca z wyższej półki. Mało kto natomiast wie, że kobieta obecnie skupia się przede wszystkim na tworzeniu własnej kolekcji ubrań, które promować chciała poza granicami Polski. Jak się jednak okazało, zagranica nie była dla Gessler łaskawa - została okrutnie znieważona.

Magda Gessler znieważona za granicą

Magda Gessler przyznaje, że swoją kolekcję ubrań projektowała z myślą o włoskim oraz hiszpańskim rynku. Mało osób do tej pory wiedziało o tym rodzaju aktywności celebrytki, teraz jednak zrobiło się o tym głośno przez to, jak Polka została potraktowana za granicą. - Gessler jest wściekła. Myślała, że Hiszpania i Włochy będą otwarte na oryginalne ubrania, które zaprojektowała. Wiązała z tym poważne nadzieje. Podczas rozmów z potencjalnymi klientami usłyszała, że jej ubrania mało kto kupi, bo są zbyt ekstrawaganckie - podaje Fakt. Pojawiły się informacje, że negocjacje zostały definitywnie zerwane, bowiem żadna ze stron nie zgodziła się na ustępstwa. Jak podaje dalej Fakt, Gessler nie zamierza po tym niepowodzeniu zrezygnować ze swojej kariery w świecie mody. - Cały czas projektuję i nie rezygnuję z tego pomysłu. Na razie to tajemnica, czy będę sprzedawać kolekcje tylko w Polsce, czy za granicą. Osoba, która miała mi pomóc, zajęła się polityką, więc odkładam ten pomysł na później - oświadczyła celebrytka.

Kolekcja ubrań Magdy Gessler

Do tej pory w mediach nie pojawiło się zbyt dużo informacji dotyczących kolekcji ubrań Magdy Gessler, jednak patrząc na jej codzienne stroje można przypuszczać, że kolekcja z pewnością była wyjątkowo zwiewna i barwna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Na naszych ulicach jest za mało koloru, a za dużo smutku. Pragnę, aby panie, zwłaszcza te po czterdziestce i niemieszczące się w rozmiarze 38 nosiły piękne, kolorowe i oryginalne ubrania. Tak jak ja! I takie właśnie będą kreacje z metką Gessler - tak komentowała swoją kolekcję w rozmowie z magazynem Party. Jak widać, Europa jeszcze nie jest gotowa na gwałtowne rewolucje modowe Gessler.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Księżna Kate w życiu by się na to nie zdecydowała. Meghan Markle zaskoczyła na uroczystej gali
  2. Masz centralne ogrzewanie? Mamy bardzo złą wiadomość
  3. Krzysztof Jackowski zdradził swoją wielką tajemnicę! Chodzi o związek z Masą
Następny artykuł