Fani przerażeni wyglądem Gessler! "Nie może ruszać twarzą"

Fani przerażeni wyglądem Gessler! "Nie może ruszać twarzą"

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej telewizji. Tysiące widzów z chęcią oglądają jej kolejne programy, w których podbija serca fanów charyzmą i burzliwym charakterem. Obecnie internauci zainteresowali się głównie nie jej działaniami, a wyglądem, który w ostatnim czasie uległ znaczącej zmianie.

Gessler jest znana widzom przede wszystkim jako prowadząca kontrowersyjnych "Kuchennych rewolucji". Warto pamiętać, że gwiazda pojawia się także jako jurorka w programie "MasterChef", który już wkrótce powróci na antenę stacji TVN.

Magda Gessler zmieniła się nie do poznania?

Jako że restauratorka skupia się obecnie na promowaniu formatu, bardzo często pozuje przed licznymi fotoreporterami. Nowe zdjęcia gwiazdy sprawiły jednak, iż fani zaczęli poważnie się o nią martwić. Jak czytamy w komentarzach na portalach społecznościowych, twarz Gessler jest bowiem zbytnio, nienaturalnie wręcz gładka. Poza tym gwiazda wciąż uśmiecha się w sposób, którego wcześniej mieliśmy nie widzieć.

Co na to widzowie? Jak odpowie Gessler?

Internauci zgryźliwie dopiekają więc medialnej ulubienicy. Twierdzą bowiem, iż po prostu nie może już ruszać twarzą z powodu plastycznych zabiegów. Sama celebrytka zapewnia, że jej wygląd jest jedynie efektem doskonałej, wypełnionej pysznymi potrawami diety. Czas pokaże, w jaki sposób Gessler oficjalnie odniesie się do oskarżeń widzów. Trzeba jej bowiem przyznać, że bez względu na rzekome zmiany wciąż pozostaje najbardziej barwnym ptakiem krajowego show-biznesu. Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dlaczego to zrobiła?! Gessler ostro uderzyła w Wojciechowską
  2. Skazany polski muzyk przerywa milczenie! „Zniszczyli mnie dla 500 plus”
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News